Plungės kultūros centre – vakaras, skirtas Kultūros centro rėmėjams ir partneriams

2015-04-16

       Balandžio 15 d. minint Pasaulinę kultūros dieną, Plungės kultūros centras organizavo vakarą, kurio metu dėkojo Kultūros centro rėmėjams ir partneriams už nuolatinę, ilgametę ir dažniausiai visiškai neatlygintiną pagalbą ir paramą. Vakaro metu Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis į teikė gausiam būriui rėmėjų ir savanorių simbolines, bet ypatingai nuoširdžias padėkas, dėkojo už nuolatinį rūpestį , draugišką pagalbą ir paramą Plungės kultūros centro vykdomai veiklai ir jos kokybės didinimui bei už nuoširdžią, savanorišką ir aktyvią pagalbą kuriant, rengiant ir realizuojant Plungės kultūros centro meninius, sociokultūrinius ir edukacinius projektus, už svarų indėlį gerinant Kultūros centro veiklos kokybę.

       Po nuoširdžios padėkos rėmėjams ir partneriams Plungės kultūros centras kvietė pasiklausyti žymiausių šiuo metu Lietuvoje dainuojamosios poezijos atstovų Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio koncerto.

       Didžiuojamės ir vertiname tai, kad Plungės kultūros centras turi tiek daug žmonių, kurie yra neabejingi kultūrai, negaili savo laiko, jėgų, idėjų ir finansinių išlaidų tam, kad padėtų Plungės kultūros centrui sukurti ir pristatyti kuo daugiau į vairaus pobūdžio projektų.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.