Plungės kultūros centre – tradicinė ,,Vaikiško teatro pavasario“ šventė (papildyta)

2016-03-27


 

 

 

     Kovo 27 d. yra minima Pasaulinė teatro diena. Šios dienos proga Plungės kultūros centras kasmet organizuoja nepamirštamą teatro dieną, į kurią šiais metais kvietė šiek tiek anksčiau – kovo 24-ą.

     Nuo ankstyvo ryto Plungės kultūros centre šurmuliavo patys mažiausieji teatro artistai iš teatro ,,Saula“ paruošiamosios vaikų grupės, Plungės lopšelių – darželių ,,Rūtelė“, ,,Pasaka“, ,,Raudonkepuraitė“, ,,Saulutė“ bei Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos teatro. Aktoriai ruošėsi tradicinei ,,Vaikiško teatro pavasario“ šventei, kuri Plungės kultūros centre prasidėjo nuo 10 val. Pilnutėlėje salėje mažieji teatro mėgėjai džiaugėsi net 6 skirtingomis pasakaitėmis, tarp kurių ir teatro ,,Saula“ paruošiamosios vaikų grupės premjerinis spektaklis pagal Brolių Grimų pasakos motyvus ,,Vilkas ir ožiukai“ (spektaklio režisieriai Sigita ir Romas Matuliai).

     Teatro diena Plungės kultūros centre baigėsi su teatro ,,Saula“ vaikų grupės naujausiu spektakliu pagal Brolių Grimų pasakas ,,Snieguolė ir nykštukai“. Daugybė žiūrovų, netylantys aplodismentai, žaisminga, nuotaikinga ir visiems mums puikiai žinoma pasaka ne tik suteikė daug nuostabių akimirkų, bet ir paskatino dar kartą prisiminti, kad gyvenime svarbiausi dalykai yra meilė, gerumas, nuoširdumas, dėkingumas ir pagalba kitam.

     Po Teatro dienos Plungėje teatras ,,Saula“ aktyviai ruošis jau gegužės 5 – 8 dienomis Plungės kultūros centre vyksiančiam 10-ąjam tarptautiniam vaikų ir jaunimo teatrų festivaliui – laboratorijai „Mažoji Melpomenė“. Festivalio metu plungiškiai ir miesto svečiai mėgausis 11 skirtingų spektaklių, kuriuos pristatys ne tik Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrai, bet ir svečiai iš Italijos, Rusijos, Latvijos, Estijos. Visą festivalio programą jau netrukus galėsite rasti apsilankę Plungės kultūros centro internetiniame tinklalapyje www.plungeskc.lt

     Iki malonių susitikimų Plungės kultūros centre.
Plungės KC inf.

 

Žemaitijos TV videosiužetas

 

 


 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.