Plungės kultūros centre – profesionalūs teatrai ir nepamirštamos emocijos

2018-11-12


 

Plungės kultūros centras jau penkerius metus iš eilės sėkmingai organizuoja projektą „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros

taryba, Lietuvos kultūros ministerija. Per projekto įgyvendinimo metus Plungės kultūros centras sudarė kuo palankesnes sąlygas Plungės rajono gyventojams apsilankyti įvairiažanriuose profesionalių teatrų spektakliuose. Į Plungės miestą kviečiame ir žiūrovams pristatome spektaklius teatrų, kurie retai arba visai negastroliuoja mažesniuose regionuose.

Šiais metais jau pristatėme 3 projekto spetaklius. Kvietėme mažuosius žiūrovus į teatro „Atviras ratas“ spektaklį „Gėda pelėda“ ir Valstybinio Kauno lėlių teatro spektaklį „Tikroji Pelenės istorija“,  suaugusiesiems ir jaunimui dovanojome spektaklį „Brangioji mokytoja“. Lapkričio 19 dieną kviečiame į „Keistuolių teatro“ premjerinį spektaklį „Riešutų duona“ pagal S. Šaltenio apysaką; lapkričio 26 d. mažiesiems žiūrovams dovanosime Rankų šėšėlių teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklį – žaidimą pagal V. V. Landsbergio „Obuolių pasakas“, o gruodžio 1 dieną kviečiame į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį „Vasarvidis“ pagal V. Šekspyro pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“.

Džiaugiamės, kad mūsų organizuojamo projekto spektakliuose – pilnos žiūrovų salės ir kad su kiekvienais metais auga Plungės rajono gyventojų poreikis profesionaliajam scenos menui.

 

 

Plungės KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.