Plungės kultūros centre prasideda laisvojo kūrybiškumo vakarų ciklas

2020-09-04


 

 

 

Įsitraukimas į kūrybą, kūrybiškumo ugdymas ir jo poveikio jėgos pristatymas yra svarbiausi Plungės kultūros centro vykdomo projekto ,,Atviras teatras 24“ laisvojo kūrybiškumo vakarų tikslai. Nuo rugsėjo mėnesio pradedamuose rengti vakaruose organizatoriai sieks, kad kūrybos galia bent valandai nugalėtų norą naršyti internete ir pasidžiaugti bendravimu.

Pirmasis laisvojo kūrybiškumo vakaras įvyks rugsėjo 8 d. Senamiesčio aikštėje. Šiame vakare patys mažiausi plungiškiai ir jų tėveliai turės unikalią galimybę susipažinti su žaismingiausiu teatro meno žanru – klounada. Vakaro metu klounų teatro ,,Dulidu“ aktoriai parodys vaikams ir jų tėveliams labai įdomų spektaklį, pakvies į žongliravimo ir klounados laboratorijas.

Kitas laisvo kūrybiškumo vakaras įvyks rugsėjo 15 d. ir tai bus ne tik vakaras, o ištisa teatrinės kūrybos prisodrinta diena. Tądien Keistuolių teatro ir teatro ,,Atviras ratas“ aktorius, režisierius bei dramaturgas Justas Tertelis ves kūrybiškumo, vaidybos, improvizacijos laboratorijas, o vakare plungiškius teatro mylėtojus pakvies į įspūdingą savo kūrybos vakarą. Jo metu aktorius gros gitara, dainuos, diskutuos su atėjusiaisiais teatro tema.

Vykdant projektą laukia ir daugiau vakarų, kuriuose dalyvaus profesionalūs menininkai, aktoriai, muzikai. Kviečiame nepraleisti informacijos, nes kūrybiškumas laisvas, kaip Wi-Fi. Plungės kultūros centro organizuojamą projektą ,,Atviras teatras 24“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

 

 

Kultūros centro informacija
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.