Plungės kultūros centre – paskutinis projekto „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ spektaklis

2018-11-29

Plungės kultūros centras jau penkerius metus iš eilės sėkmingai organizuoja projektą „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Per projekto įgyvendinimo metus Plungės kultūros centras sudarė kuo palankesnes sąlygas plungiškiams ir Plungės rajono gyventojams apsilankyti įvairiažanriuose profesionalių teatrų spektakliuose. Į Plungės miestą kviečiame ir žiūrovams pristatome spektaklius teatrų, kurie retai arba visai negastroliuoja mažesniuose regionuose.

Šiais metais jau pristatėme 5 projekto spektaklius. Kvietėme mažuosius žiūrovus į teatro „Atviras ratas“ spektaklį „Gėda pelėda“ ir į Valstybinio Kauno lėlių teatro spektaklį „Tikroji Pelenės istorija“,  suaugusiesiesiems ir jaunimui dovanojome spektaklį „Brangioji mokytoja“. Lapkričio 19 dieną kvietėme į „Keistuolių teatro“ premjerinį spektaklį „Riešutų duona“ pagal S. Šaltenio apysaką, o lapkričio 26 d. mažiesiems žiūrovams dovanojome Rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ spektaklį – žaidimą pagal V. V. Landsbergio „Obuolių pasakas“. Gruodžio 1 dieną kviečiame į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį „Vasarvidis“ pagal V. Šekspyro pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“. Šis spektaklis užbaigs šių metų Plungės kultūros centro organizuojamą projektą „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“.

Džiaugiamės, kad mūsų organizuojamo projekto spektakliuose apsilanko daug žiūrovų ir kad su kiekvienais metais auga plungiškių ir Plungės rajono gyventojų poreikis profesionaliajam scenos menui.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.