Plungės kultūros centre Pasaulinės kultūros dienos proga susitiko Telšių apskrities kultūros darbuotojai

2018-04-17

 

 

Balandžio 15 d. Plungės kultūros centras rengė šventę, skirtą Pasaulinei kultūros dienai paminėti. Renginyje koncertavo Plungės kultūros centro simfoninis orkestras, vadovaujamas Ievos ir Pauliaus Lygnugarių, solistai Evelina Beivydaitė, Mindaugas Rumšas, Vainora ir Valdas Lacko, šoko Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos mažoji šokėja ir šokių grupės „Riva“ merginos. Kartu su žiūrovais bei kultūros darbuotojais iš Plungės Pasaulinę kultūros dieną Plungės kultūros centre minėjo ir kultūros darbuotojai iš Rietavo, Mažeikių ir Telšių.

Sveikinimo žodžius Pasaulinės kultūros dienos proga tarė Lietuvos kultūros centų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, Seimo narys Jonas Varkalys ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Šventėje taip pat dalyvavo Rietavo, Mažeikių ir Telšių švietimo, kultūros ir sporto skyrių atstovai, kiti garbūs svečiai.

Džiaugiamės gražia švente, šiltu koncertu ir tuo, kad šioje šventėje vienoje vietoje susitiko gausus būrys Telšių apskrities kultūros darbuotojų, kurie turėjo puikią galimybę pabendrauti ir smagiai praleisti laiką drauge.

 

Plungės KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.