Plungės kultūros centre nuskambėjo „Šypsenėle, nepabėk“

2015-02-24
Rasa Gadliauskaitė
Ansamblis DRUGELIS
Komisija


 

        


         Vasario 21 d. Plungės kultūros centras jau dešimtąjį kartą organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos konkursą  „Šypsenėle, nepabėk“. Šiais metais konkurse pasirodė per penkiasdešimt solistų ir septyniolika vokalinių ansamblių iš Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Radviliškio, Plungės ir kitų miestų. Solistai pasirodė penkiose skirtingose grupėse – nuo jauniausiųjų 4-7 metų A grupėje iki 17-19 metų E grupėje.

         Konkurso vertinimo komisiją sudarė viena ryškiausių dainininkių, kompozitorė, pedagogė, grupių  „Saulės vaikai“,  „Linksmasis do“,  „Roxy 5“  vadovė, konkurso  „Šypsenėle, nepabėk“ vertinimo komisijos pirmininkė Jūratė Miliauskaitė, ryški džiazo, folkloro ir kitų stilių dainininkė, grupės  „Cappella‘A“ narė Rasa Serra, Plungės kultūros centro jaunimo vokalinio ansamblio  „Hello“ vadovė, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos direktorė Rita Urniežienė ir plungiškė, Liverpulio universiteto vokalo studijų absolventė Sandra Viluckytė. Po ilgų komisijos diskusijų geriausiai pasirodžiusiems pramoginės muzikos solistams ir ansambliams buvo skirtos piniginės premijos, įteiktos nominacijos ir suteikti diplomantų vardai.

         Piniginės premijos iškeliavo solistams iš Skuodo, Kauno, Palangos, Klaipėdos ir, ypatingai džiugu, kad komisijos sprendimu B kategorijoje antroji vieta atiteko vadovės Linos Lukošienės solistei Rasai Gadliauskaitei iš Plungės.

         Antrojoje konkurso dalyje pasirodė ansambliai, kurie atliko po du kūrinius. Piniginėmis premijomis buvo apdovanoti ansambliai iš Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, o  pirmoji vieta ansamblių A kategorijoje atiteko Linos Lukošienės vadovaujamo ansamblio  „Drugelis“ nariams.

         Kaip ir buvo žadėta, vasario 21 d visų apsilankiusiųjų Plungės kultūros centre laukė nuotaikingi, spalvingi ir nepaprastai gera nuotaika spinduliuojantys muzikiniai pasirodymai, kurie nepaliko abejingų.

 

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.