Plungės kultūros centre Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga – bendruomeninės vaišės

2020-02-11
 


 

Plungės kultūros centras II kartą kvietė plungiškius ir Plungės rajono gyventojus prisidėti prie iniciatyvos ir iškepti pyragą „Lietuvos gimtadieniui“ – taip saldžiai, bendruomeniškai, aktyviai pasveikinti Lietuvą su 102 gimtadieniu. Prie iniciatyvos šiais metais prisijungė daugiau nei 70 organizacijų, įmonių, įstaigų, pavienių žmonių, tarp kurių – Plungės miesto darželiai, mokyklos, aktyvūs visuomenės veikėjai,  politinės partijos, kavinės, gydymo įstaigos, jaunimo ir suaugusiųjų klubai, bendruomenės, asociacijos, centrai ir įvairios įmonės bei organizacijos.

Renginys vyks vasario 16 d. nuo 13.30 val. Plungės kultūros centre. Dalyviai ne tik vaišins savo kepiniais, dalinsis receptais, bet dalyvaus ir smagiose varžytuvėse, nes apsilankę žmonės rinks „Lietuviškiausią“, „Skaniausią“, „Tautiškiausią“, „Originaliausią“, „Įdomiausią“ ir „Išskirtiniausio skonio“ pyragą. Daugiausiai lankytojų balsų sulaukusieji bus apdovanoti specialiomis dovanomis. Gerą nuotaiką renginio dalyviams ir lankytojams dovanos Plungės kultūros centro meno kolektyvai. Po bendruomeninių vaišių, apie 15 val., Plungės kultūros centro salėje įvyks išskirtinis Sauliaus Petreikio ir grupės koncertas.

Kviečiame apsilankyti, paragauti gardžiausių kepinių, pasiklausyti nuostabių koncertų ir sudalyvauti tikroje Lietuvos gimtadienio šventėje.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.