Plungės kultūros centre – liaudies šokių ir muzikos festivalis ,,Laisvės vaikai“

2018-03-08

 

Šiais metais minime svarbią sukaktį – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šiai datai įprasminti Plungės kultūros centras organizavo jau ne vieną šventinį renginį. Kovo 11 d. 15 val. kviečiame į dar vieną įsimintiną renginį – į šventinį minėjimą – sveikinimą ir XIII tarptautinį liaudies šokių ir muzikos festivalį „Laisvės vaikai“. Neatsitiktinai šiame festivalyje dalyvaus net 2 kolektyvai iš Latvijos, kurie savo šalyje taip pat mini šalies atkūrimo šimtmetį, ir puikus šokių kolektyvas iš Ukrainos. Festivalio dalyviai koncertus pristatys Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijoje, Plungės  technologijų ir  verslo mokykloje, o baigiamieji festivalio renginiai kovo 11 d. įvyks Plungės kultūros centre.

Jau tryliktą kartą vyksiančiame tarptautiniame liaudiškų šokių ir muzikos festivalyje dalyvaus: Latvijos Respublikos Cesio kultūros ir turizmo centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas ,,Randinš“, Latvijos Respublikos Bauskos miesto vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Memelite“, Ukrainos Černamorsko miesto šokių ansamblis „Dana“, Šakių kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Pynė“, Kuršėnų kultūros centro liaudiškų šokių studija „Diemedėlis“ ir festivalio šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Suvartukas“.

Šiuo tradiciniu tarptautiniu festivaliu siekiama užtikrinti liaudiškų šokių sklaidą, populiarinimą, suvienijant geriausius respublikos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, prisidėti prie vaikų ir jaunimo pilietiškumo, patriotizmo ugdymo. Tarptautinį vaikų ir jaunimo šokių festivalį „Kovo 11-osios vaikai“ tradiciškai pradės ir pabaigs festivalio šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Suvartukas“ (vad. I. Baltikauskaitė). Kartu su šokių kolektyvais Plungės kultūros centre koncertuos ir Plungės kultūros centro kamerinis choras, folkloro ansamblis „Gondinga“, vokalinis ansamblis ir jaunimo vokalinė grupė „Hello“ bei solistas Jokūbas Serapinas.

Kviečiame į šiltą, jaukią, spalvingą šokio ir muzikos šventę kovo 11 d. Plungės kultūros centre.

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.