Plungės kultūros centre – kandidatų į Lietuvos tautodailininkų sąjungos narius kūrybos parodos atidarymas

2015-02-12

 

 

 

 

       Plungės kultūros centre rengiamos tautodailės parodos yra svarbios ne tik patiems kūrėjams, bet ir jų lankytojams. Jau tradicija tapo ne tik ataskaitinės, tautodailininkų – jubiliatų, bet ir kandidatų į Lietuvos tautodailininkų sąjungos narius kūrybos parodos.  Pristatydami šią parodą, mes supažindiname su naujais kuriančiais žmonėmis, talentais, pasidžiaugiame jų kūryba.

       Vasario 13 dieną, 16.30 val., Plungės kultūros centro parodų salėje bus atidaroma 5 menininkų darbų paroda: Jono Šakinio, kuris yra patyręs medžio meistras, dirbęs liaudies kūrybos gaminių įmonėje, parodose dalyvauja nuo 1991 metų, gyvena Plungėje; Eglės Vagnorienės, veltinio meistrės, parodose aktyviai dalyvaujančios nuo 2011 metų, gyvenančios Stalgėnuose; Vilmos Rečkauskienės, įvairių rankdarbių meistrės, parodose dalyvaujančios  nuo 2011 metų, gyvenančios Gilaičiuose; Jurgitos Balvočienės, pynimo iš popieriaus meistrės, parodose dalyvaujančios nuo 2012 metų, gyvenančios Pamedlinčiuose; Agnietės Danilevičienės, tapytojos, parodoje dalyvaujančios pirmą kartą, tačiau jos akvarelių paveikslai įrodo, kad menininkė turi daugelio metų kūrybinę patirtį; gyvena Plungėje.

       Vieni parodos autoriai kūryba užsiima jau seniai, yra dalyvavę ne vienoje liaudies meno parodoje, kiti – vėliau. Bet visi jie yra atradę širdžiai artimą pomėgį.

       Maloniai kviečiame apsilankyti parodos atidaryme vasario 13 d., o parodą apžiūrėti darbo dienomis nuo 13 – 17 val.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.