Plungės kultūros centre juoksis aukštaičiai ir žemaičiai

2016-04-07

    

      Balandžio 9 d., šeštadienį, 15 val., vyks humoro šventė JUOKIS -2016. Naujas programas rodys penki kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.

     Aukštaitijai   atstovaus garsioji  SPRANDŽINA  iš Radviliškio r. Šeduvos  (vadovė Izolina Stanulienė).  Jie  primins,  kad „Meilė – ne seilė.“ Čia vykusiai  pašiepiamos amžinos žmogaus ydos ir silpnybės,  neatsakingas tėvų elgesys, lengviausio gyvenimo  paieškos. Šeduviškiai  išsiskiria  raiškia vaidyba, smagiomis  improvizacijomis.

    Žemaičių garbę gins net keturios humoro grupės.  SKARDŽIO iš Klaipėdos r. Judrėnų  (vad. Vilija Norvilienė)  programoje „O ką manai tu ?“ žiūrovai išvys įvairių TV laidų parodijas. Judrėniškiai  žavi originaliais scenarijais, sodria žemaičių tarme. Pasirodymą smagiomis dainomis papuoš merginų kvartetas „Tabletės“. BARBOROS iš Telšių r. Nevarėnų pakvies į „Muzikinį kruizą“. Ugningų moterų kolektyvas džiugins ne tik smagiomis dainomis, bet ir linksmais šokiais.  Šventės debiutantės KVIETKOS  iš Skuodo r.  Šatraminių (vadovė Angelė Pauliuvienė) rodys „Gyvenimo grimasas“.  Žiūrovai išvys smagų Palergonijos ir Agnietės   duetą. Šeimininkams atstovaus TRAUKLAPIS iš Plungės r.  Stalgėnų (vadovė Jurgita Stanislovaitytė – Latakienė).  Atlikėjai programoje „ Antras dublis“ keliaus į vestuves.

    Šventėje dalyvaus   humoristas  Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris žiūrovams dovanos ironiškų epigramų puokštę. Rengėjai tikisi, kad plungiškiai dar nepamiršo juoktis, kad gausiu apsilankymu ir gausiais plojimais paliudys,  jog žemaičiai yra ne tik užsispyrę,  bet ir linksmi žmonės. Tuo labiau, kad bilieto kaina tik 3 eurai.  Juokimės kartu !   

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.