Plungės kultūros centre – jubiliejinis tarptautinis teatrų festivalis ,,Mažoji Melpomenė“

2016-05-04


       Gegužės 5 – 8 dienomis Plungės kultūros centre vyks 10-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis – kūrybinė laboratorija ,,Mažoji Melpomenė“. Tai vienas didžiausių teatrinių projektų ne tik Plungėje, bet ir visoje Lietuvoje. Šis festivalis Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu nuo 2014-ųjų yra paskelbtas šalies prioritetiniu renginiu. Kas antri metai vykstanti teatro šventė sukviečia geriausius Lietuvos ir užsienio teatrinius kolektyvus bendrai kūrybai, bendravimui, mokymuisi ir savo naujausių darbų pristatymams.

       Šiais metais festivalyje – kūrybinėje laboratorijoje dalyvaus jaunimo teatrai iš Latvijos, Estijos, Italijos, Rusijos, Zarasų, Ignalinos, Alytaus, Molėtų, Šiaulių bei festivalio – laboratorijos šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula“, kurio vadovai Sigita ir Romas Matuliai. Šio renginio metu bus parodyta net vienuolika spektaklių, kurie skirti įvairioms žiūrovų amžiaus grupėms – vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

       Projekto metu dalyviai ne tik džiugins žiūrovus savo spektakliais, bet ir dalyvaus teatrinių improvizacijų klubuose, kūrybiniuose vakaruose bei teatro meno kūrybinėse laboratorijose, kuriuose savo patirtimi dalysis Klaipėdos universiteto Menų akademijos dėstytoja Erika Gaidauskaitė, muzikantas, studijos „Grock“ pedagogas, MB „Pramogų uostas“ vadovas, keleto muzikinių grupių narys Jotvilas Švirinas, teatro ir kino aktorė Gabija Urniežiūtė, režisierė, tarptautinės Suzuki trupės narė Agnija Leonova ir šokių studijos „Costa Rica“ vadovė choreografė Meda Maceikienė.

       Kviečiame visus į išskirtinio projekto ,,Mažoji Melpomenė“ spektaklius visai šeimai gegužės 5 – 8 dienomis. Festivalio programą rasite www.plungeskc.lt

Alytus Estija
Ignalina Italija
Latvija Molėtai
Rusija Šiauliai
Zarasai
 
  Plungė, „Saula”

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.