Plungės kultūros centre – jauki advento popietė

2014-12-29

       Gruodžio 21 d., paskutinį advento sekmadienį, į Plungės kultūros centrą rinkosi gausus būrys žmonių, norėdami pajusti ir išgyventi nenumaldomai artėjančių švenčių dvasią, išgirsti, įsiklausyti į žodžius, muziką, giesmes, kurios skelbia tikrą Šv. Kalėdų prasmę.

       Renginyje dalyvavo ir mintimis apie šventinį periodą dalijosi ypatingi svečiai –  Klaipėdos Šv. Kazimiero bažnyčios klebonas Rolandas Karpavičius bei Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios dekanas klebonas  Julius Meškauskas. Klebonas iš Klaipėdos plungiškius ir miesto svečius nustebino ir nudžiugino ne tik dieviškomis mintimis, bet ir giesmėmis, gitaros skambesiais.

       Renginyje taip pat dalyvavo ir savo pasirodymais susirinkusią publiką žavėjo: Martynas Razgus, Sandra Viluckytė, Plungės kultūros centro folkloro ansamblis „Gondinga“ (vadovė Dalia Stasikėlienė), Plungės kultūros centro kamerinis choras (vadovas Alfonsas Vildžiūnas), o renginį vedė Plungės kultūros centro renginių vedimo ir organizavimo klubas ,,Menadė“ (vadovė Simona Gudavičiūtė).

       Pabuvome kartu, pasisėmėme gražiausių ir tyriausių jausmų bei pajutome nenumaldomai artėjančių švenčių dvasią.

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.