Plungės kultūros centre įvyko koncertas ,,Supinkim šeimos vainiką“

2016-05-17

 

 

       Gegužės 15 – ą minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių. Tai – Tarptautinė šeimos diena. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos Motinos dienos ir artėjančios Tėvo dienos junginys.

       Plungės kultūros centre ši išskirtinė šventė buvo įprasminta gegužės 14 d. vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio ,,Žirginėliai“ ir Eglės baleto studijos koncertu ,,Supinkim šeimos vainiką“. Šventiniame koncerte taip pat dalyvavo Latvijos Respublikos Tukumo miesto vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas LUSTE, ,,Saulės“ gimnazijos moksleivių choras ir vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula.

       Šeima – didžiausia vertybė, valstybės ir visuomenės pagrindas. Organizuodami koncertą, siekėme paskatinti šeimas laisvalaikį praleisti kartu, pasisemti teigiamų emocijų, pasigrožėti vaikų ir jaunimo šokiais, dainomis ir vaidyba. Koncerte apsilankė visi šeimos nariai – nuo mažųjų iki vyriausiųjų. Netylantys susirinkusiųjų aplodismentai, nuoširdūs visų dalyvių pasirodymai, išskirtiniai žodžiai apie šeimą nepaliko nė vieno abejingo. Džiaugiamės, kad padovanojome šventę gausiam būriui plungiškių ir miesto svečių.

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.