Plungės kultūros centre išrinkti ,,Būk faktorius“ nugalėtojai

2014-02-26

 

 

 

 

 

 

       Vasario 22 d. Plungės kultūros centre nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo ir savo pasirodymams ruošėsi jaunieji talentai iš visos Lietuvos. Šiais metais konkurse dalyvavo Klaipėdos, Skaudvilės, Tauragės, Kėdainių, Jonavos, Mažeikių, Vilkaviškio, Skuodo, Žemaičių Kalvarijos ir Plungės talentai, kurie gausiam žiūrovų būriui ir komisijos nariams demonstravo savo gabumus bei visomis jėgomis stengėsi įrodyti, kad būtent jie yra verti geriausiojo titulo. Talentus vertino profesionali komisija: Telšių Žemaitės dramos teatro režisierė Agnė Banytė, Mažeikių choreografijos mokyklos mokytoja, Klaipėdos šokių studijos „Amber“ vadovė, 2014 metų Žemaičių dūdų šventės vyriausioji baletmeisterė, Pasaulio lietuvių dainų šventės Žemaitijos dalies baletmeisterė Danguolė Dapšytė, vieno žinomiausių televizijos projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Greta Šimkutė, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius ir talentų šou  „Būk faktorius“ vertinimo komisijos pirmininkas Romas Matulis.

       I konkurso etape žiūrovai ir komisija išvydo net 26 skirtingus pasirodymus. Po visų pasirodymų komisijai teko nelengva užduotis išrinkti 10 geriausiai pasirodžiusių talentų ir pakviesti juos pasirodyti dar kartą jau finalinėje kovoje. Finale dalyvavo solistė Emilija Finagėjevaitė iš Vilkaviškio, grupė  „Esam“ iš Plungės, solistas Marius Kijauskas iš Vilkaviškio, Plungės kultūros centro vokalinė grupė  „Hello“, vokalinis duetas  „GreDa“ iš Kėdainių, akordeonisčių duetas – Brigita Griškutė ir Emilija Sviklytė – iš Skaudvilės, Mažeikių moksleivių namų šokių studija „Saulė“, šokių studija  „Delingo“ iš Klaipėdos, solistė Vita Gvazdauskaitė iš Klaipėdos bei solistė Lorijana Laurinskaitė iš Tauragės.

       Nuostabūs, talentingi ir įdomūs pasirodymai nepaliko abejingų, tad komisijos nariams dar kartą teko ilgai diskutuoti ir galiausiai priimti spendimą, kas verčiausi pelnyti respublikinio talentų konkurso  „Būk faktorius 2014“ nugalėtojų vardo. III  vietos diplomas atiteko plungiškių grupei  „Esam“, II  vieta – solistei Emilijai Finagėjevaitei, o I vieta ir piniginis prizas atiteko solistei iš Klaipėdos Vitai Gvazdauskaitei. Žiūrovų simpatijos nominacija atiteko popchorui  „Perliukas“ iš Kėdainių.

       Įdomūs pasirodymai, entuziazmu trykštantys jaunieji talentai ir gausus būrys susirinkusių žiūrovų paskatins Plungės kultūros centrą dar ne kartą organizuoti respublikinį talentų konkursą  „Būk faktorius“.

 

KC inf.


Plungės kultūros centro fotografijos būrelio ,,Fotošypsena” nuotraukos


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.