Plungės kultūros centre išrinktas talentų konkurso ,,Išlįsk į šviesą“ nugalėtojas!

2014-12-17

       Gruodžio 13 d. Plungės kultūros centre nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo ir savo pasirodymams ruošėsi talentai iš visos Lietuvos. Šiais metais konkurse dalyvavo talentai iš Telšių, Palangos, Klaipėdos, Kretingos, Jurbarko, Sedos, Kauno, Kelmės, Kėdainių ir, žinoma, Plungės. Dalyviai gausiam būriui žiūrovų ir komisijos nariams demonstravo savo gabumus bei visomis jėgomis stengėsi įrodyti, kad būtent jie yra verti geriausiojo titulo. Talentus vertino profesionali net aštuonių narių komisija.

       Renginio metu žiūrovai ir komisija išvydo net 26 skirtingus pasirodymus. Nuostabūs, talentingi ir įdomūs pasirodymai nepaliko abejingų, tad komisijos nariams teko ilgai diskutuoti ir galiausiai priimti spendimą, kas verčiausi respublikinio talentų konkurso ,,Išlįsk į šviesą 2014“ nugalėtojų vardo. III vietos diplomas atiteko plungiškei Gabrielei Raudytei ir Saidai, II vieta  – Agotai ir ,,Groovy boys“ iš Kėdainių, o I vieta ir piniginis prizas atiteko Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studijos ,,Šypsena“ jaunimo grupei. Komisija taip pat įteikė padėkos raštus visiems dalyviams bei įvairias nominacijas nuo ,,Orginaliausias“, kuri atiteko plungiškiui Martynui Razgui, iki ,,Nuotaikingiausias“, kuri atiteko Juliui Zaveckui iš Klaipėdos.

       Išskirtinė muzika, unikalūs pasirodymai ir puiki atmosfera – visu tuo mėgavosi konkurso dalyviai ir žiūrovai, o Plungės kultūros centras jau ruošiasi ir ateinančiais metais pakvies į muzikos grupių rinkimus ,,Garsyn“ ir šokių konkursą ,,Šok“. Tad iki malonių susitikimų ir kituose Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose.

 

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.