Plungės kultūros centre išrinkta geriausia jaunimo muzikos grupė

2015-02-03


 

 

       Sausio 31 d. Plungės kultūros centras 13-ąjį kartą kvietė jaunimo muzikos grupes iš visos Lietuvos į respublikinį jaunimo muzikos grupių konkursą ,,Garsyn 2015“. Renginyje dalyvavo trylika jaunimo muzikos grupių iš Kauno, Palangos, Druskininkų, Šiaulių, Mažeikių, Plungės ir kitų miestų. Dalyviai konkurso metu atliko po du kūrinius, skambėjo nuo populiariausių, visiems puikiai žinomų kūrinių iki naujų, pačių atlikėjų sukurtų dainų.

       Vertinimo komisijai tikrai teko nelengva užduotis išrinkti nugalėtojus ir skirti net šešias skirtingas nominacijas. Po ilgų diskusijų komisijos nariai vieningai nusprendė ir III vietos diplomu apdovanojo grupę ,,Sound of running time“ iš Gargždų, II-oji vieta atiteko grupei ,,The groovy group“ iš Varėnos, o I vieta ir muzikos prekių parduotuvės ,,Tamsta“ įsteigtas 100 eurų čekis atitekto grupei ,,Halterus“ iš Kauno. Nominacija už išraiškingiausią pasirodymą atiteko grupei ,,Can‘t reach“, už geriausią sceninį įvaizdį – grupei ,,The groovy group“, plungiškių grupei ,,Savi“ atiteko nominacija už programos originalumą, nominacija už kūrybinius ieškojimus atiteko grupei iš Palangos ,,PSG Jazz Band“, už meninę kolektyvo brandą nominacija atiteko grupei ,,Ekstra“ iš Šiaulių, o žiūrovų numylėtiniais tapo grupė ,,Bando of UKG“.

       Daug garso, muzikos ir emocijų sausio 31 d. Plungės kultūros centre užliejo ne tik konkurso ,,Garsyn“ dalyvius, bet ir žiūrovus. Tikimės, kad dar ne kartą galėsime pakviesti ir sudaryti sąlygas jaunimui atskleisti savo talentus, dalyvaujant įvairaus pobūdžio konkursuose, kuriuos organizuoja Plungės kultūros centras.

 

KC inf.


 Sauliaus Narkaus ir Plungės kultūros centro nuotraukos


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.