Plungės kultūros centre įsikurs Pinokio teatrinio vyksmo mokykla

2022-03-15

Kovo 24-25 dienomis Plungės kultūros centras organizuoja respublikinį vaikų teatrų festivalį „Vaikiško teatro pavasaris“. Festivalis suvienis vaikų teatrinius kolektyvus iš Plungės, Klaipėdos, Ukmergės, Joniškio, Alytaus ir Žemaičių Kalvarijos. Per dvi dienas plungiškiai ir miesto svečiai galės pamatyti net keturiolika skirtingų spektaklių.

Šių metų festivalio atmosferą ir veiklas sies vienas populiariausių literatūros klasikos personažų „Pinokis“ ir jo pamokanti istorija, kurią pasakos Plungės kultūros centro teatro ,,Saula“ aktoriai, vadovaujami režisierių Sigitos ir Romo Matulių. Tad  kviečiame kovo 24-25 dienomis pasisvečiuoti Pinokio menų mokykloje, kurioje vyks spalvingos, kupinos nuotykių, pamokančios, skirtingos ir jaudinančios teatro pamokos, vyks įvairūs meniniai-edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, kūrybinės laboratorijos, šokių ir muzikos pamokos ir kiti smagūs netikėtumai. Festivalio veiklas kovo 25 dienos vakarą vainikuos profesionalaus teatro „Atviras ratas“ muzikinis spektaklis visai šeimai „Senelės pasaka“.

Teatro menas yra vienas populiariausių ir reikšmingiausių saviraiškos būdų ypatingai vaikams, nes ugdo jų kūrybiškumą, drąsą, vaizduotę, skatina kūrybiškai mąstyti ir veikti.  Kviečiame apsilankyti festivalyje, smagiai praleisti laiką kartu su visa šeima, mokyklų ar darželių bendruomenėmis. Visa festivalio programa: www.plungeskc.lt

Projekto veiklas iš dalies finansuoja Plungės rajono savivaldybė.

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.