Plungės kultūros centre gaudė ŠOK 2015

2015-03-13

       Plungės kultūros centras tradiciškai plungiškius ir miesto svečius kvietė į didžiulę šiuolaikinių ir pramoginių šokių šventę  „Šok“. Šiais metais šventėje dalyvavo 23 šokių kolektyvai, kurie pristatė įvairių žanrų ir stilių šokius. Dalyvius vertino komisija, kurią sudarė: Plungės kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Žirginėliai“ meno vadovė Sonata Kazlauskytė; Žemaitijos televizijos savininkas ir direktorius Algirdas Šimkevičius; ilgametė šokių klubo „Flamingas“ šokėja, pasaulio šokio čempionatų ir televizijos šokių projektų dalyvė ir laureatė  Roberta Liakaitė; Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Šokio katedros studentė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos absolventė, baleto studijos mokytoja Elinga Serapinaitė; tarptautinių ir respublikinių šokio projektų, festivalių, konkursų dalyvė ir laureatė, šokio spektaklių ir trumpametražių filmų aktorė bei šokėja Gabrielė Raudytė; gatvės ir pramoginių šokių šokėjas Raidas Petrauskas ir aerobinės gimnastikos trenerė, choreografė, ilgametė Kauno „Žalgirio“ palaikymo komandos šokėja  Jovita Liaudeneckaitė.

       Po ilgų diskusijų komisijos sprendimu 1-osios vietos diplomu ir specialiu prizu buvo apdovanotas šokių kolektyvas  „Flick“ iš Endriejavo. O kam atiteks 2-oji ir 3-oji vieta, sprendė renginio žiūrovai. Jų sprendimu Plungės  „Saulės“ gimnazijos šokėjams atiteko 2-oji vieta, o kolektyvui  „Motus“ (taip pat iš Plungės) atiteko 3-oji vieta. Komisija kolektyvui  „Eurika“ iš Šiaulių skyrė diplomą už sceninį įvaizdį, šokėjai iš Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos buvo apdovanoti diplomu už techninių galimybių atskleidimą, Neringos meno mokyklos šokėjamas atiteko diplomas už programos išradingumą, diplomai už artistiškumą atiteko  „Motus“, o už originalumą –  „Flick“ kolektyvams.

       Džiaugiamės, kad kovo 7 dienos vakarą Plungės kultūros centro organizuotas pramoginis renginys  „Šok 2015“ sulaukė didelio dalyvių skaičiaus, o ir gausiai susirinkę renginio žiūrovai galėjo pasimėgauti muzikaliu ir ypatingai judriu šou.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.