Plungės kultūros centre atidaryta liaudies meno paroda ,,Žemaitiškų tradicijų terpėje“

2016-03-21

 

 

 

 

       Nuo 2004 metų kasmet Plungės kultūros centras vykdo projektą ,,Žemaitiškų tradicijų terpėje“. Projekto tikslas – puoselėti ir populiarinti žemaitiškas tautodailės tradicijas, o vienas pagrindinių projekto etapų yra Plungės rajono tautodailininkų kūrybos ataskaitinės parodos, kurios rengiamos kasmet Plungės kultūros centre.

       Šiandien darni ir kūrybinga Plungės tautodailininkų organizacija vienija 71 Lietuvos tautodailininkų sąjungos narį. Jų gretose visada būdavo ir yra išskirtinių menininkų, kurių vardais didžiuojasi ne tik Plungės kraštas, bet ir visa Lietuva.

       Šių metų parodoje savo kūrinius eksponuoja 49 menininkai, kurie pristato 168 darbus. Parodos autorius Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio vardu sveikino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas. Parodoje, kaip visada, gausu medžio drožėjų, tapytojų darbų. Ši paroda pasižymi ne tik dalyvių ir kūrybinių darbų gausa, bet ir meno rūšių, žanrų, stilių, medžiagų technikų įvairove. Čia puikiai dera tapyba, keramika, medžio skulptūra, pinti gaminiai, įvairiausi rankdarbiai ir kalvystės darbai.

       Paroda atidaryta 2016 m. kovo 16 d. ir veiks iki balandžio 20 d.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Žemaitijos TV video siužetas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.