Plungės kultūros centre – 10-ąjį kartą tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis ,,Kovo 11-osios vaikai“

2015-03-06

 

 

 

 

 

       Kovo 11 d. 15 val. Plungės kultūros centras kviečia į tradicija tapusį tarptautinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį ,,Kovo 11-osios vaikai“. Festivalis plungiškius ir miesto svečius kviečia jau dešimtąjį kartą. Šiuo renginiu yra, buvo ir bus siekiama užtikrinti liaudiškų šokių sklaidą, populiarinimą, suvienijant geriausius respublikos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, siekiama prisidėti prie vaikų ir jaunimo pilietiškumo, patriotizmo ugdymo.

       10-ajame liaudiškų šokių ir muzikos festivalyje dalyvaus: Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Kauškutis“, Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“, šokių ansamblis „Palavnitsi“ iš Bulgarijos, Minsko moksleivių namų vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis „Čabarok“ iš Baltarusijos, Latvijos Bauskės vaikų ir jaunimo centro šokių kolektyvas „Memelite“. Tarptautinį vaikų ir jaunimo šokių festivalį „Kovo 11-osios vaikai“ tradiciškai pradės ir pabaigs festivalio šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Mažasis suvartukas“ bei šokių ir dainų ansamblis ,,Suvartukas“.

       Kviečiame į šiltą, jaukią, spalvingą šokio ir muzikos šventę kovo 11 d. Plungės kultūros centre. Švęskime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną drauge liaudiškų šokių ir muzikos apsuptyje.

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.