Plungės kultūros centras vasario 16-ąją kviečia švęsti kūrybiškai

2021-02-08

 

 

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Plungės kultūros centras organizuoja akcijas, konkursus, virtualius renginius, kviečiame prisijungti ir dalyvauti Lietuvos gimtadienio šventėje.

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Mano trispalvė“ ir nupiešti, numegzti, iškirpti ar kaip kitaip sukurti trispalvę, ją įdėti į specialią dėžę esančią prie kultūros centro. Jūsų sukurtą vėliavą bus galima pamatyti virtualiame Plungės kultūros centro renginyje, skirtame vasario 16-ąjai.

Plungės kultūros centras tęsia jau gražia tradicija tapusias bendruomenines vaišes „Pyragas Lietuvos gimtadieniui“. Nors šiais metais negalėsime susitikti gyvai, bet kviečiame išlaikyti šią tradiciją ir šia proga savo šeimos rate išsikepti firminį šventinį pyragą, susėdus prie šeimyninio stalo, pasidalinti juo vienam su kitu ir mums atsiųsti savo tortų, pyragų ar kitų šventinių kepinių nuotraukas, mes jomis pasidalinsime kultūros centro Facebook paskyroje, paskleisdami gimtadieninę nuotaiką aplinkiniams, o įdomiausio, didžiausio, lietuviškiausio ir vizualiausio pyrago kepėjus apdovanosime.

Inicijuojame akciją – konkursą „Vėliava tavo languose“, siūlome papuošti savo namų, biurų, butų erdves, langus Lietuvą simbolizuojančiais motyvais ir taip sukurti Plungėje patriotišką miestą. Sukurtus papuošimus savo languose kviečiame laikyti iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Na o vasario 16 dieną Plungės kultūros centro Facebook paskyroje pristatysime net du virtualius renginius. tai iškilmingą šventinį minėjimą-sveikinimą prie Laisvės paminklo, bei kviesime aktyviai įsijungti į žaidimą-viktoriną  „Aš pažįstu Lietuvą“.

Būkime kūrybiški, pozityvūs, aktyvūs, patriotiški ir nepaisant visko švęskime Lietuvos gimtadienį linksmai ir saugiai.
Plungės KC inf.


 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.