Plungės kultūros centras tradiciškai metus palydėjo dviem įspūdingais renginiais

2020-01-02

Plungės kultūros centras, tradiciškai sveikindamas plungiškius ir miesto svečius su pačiomis gražiausiomis metų šventėmis, gruodžio pabaigoje kvietė apsilankyti šventiniuose renginiuose ir džiugiai drauge sutikti gražiausias metų šventes, pasisemti puikių emocijų, įspūdžių, susitikti, pabendrauti su kolegomis, draugais ir tiesiog šventinėje aplinkoje įsimintinai praleisti laiką.

Pirmą šventų Kalėdų dieną Plungės kultūros centras kvietė į smagų koncertą, skirtą visai šeimai „Kalėdų rytą“. Nuotaikingą programą teatralizuotai vedė teatro „Saula“ aktoriai (vad. Sigita ir Romas Matuliai), nuostabius pasirodymus dovanojo ir kiti Plungės kultūros centro meno kolektyvai: „Hera“ (vad. Monika Aniščenko), „Hello“ (vad. Aida Mackevičiūtė), „Žirginėliai“ (vad. Sonata Kazlauskytė), Eglės baleto studija (vad. Eglė Norkevičiūtė), „Suvartukas“ (vad. Ilona Baltikauskaitė), pučiamųjų instrumentų orkestras (vad. Romas Jasevičius), merginų choreografinė grupė (vad. Edita Rimeikytė). Gausiai susirinkusią publiką ir pačius šventės dalyvius savo pasirodymu šventėje džiugino ir Kalėdų Senelis. Koncerte pasirodė per 400 vaikų, kurie savo šokiais, dainomis bei vaidyba padovanojo stebuklingą Kalėdinę pasaką.

Gruodžio 29 d. Plungės kultūros centre vyko tradicinis kamerinis vakaras „Senuosius palydint“. Vakare karaliavo aukščiausio profesionalumo lygio, įspūdinga, unikali ir nepamirštama klasikinė muzika, kurią atliko pasaulinio garso, geriausiųjų pasaulio atlikėjų statusą turintis, Londono Karališkojo Covent Garden operos teatro solistas, geriausias Lietuvos baritonas Kostas Smoriginas; įspūdingo balso savininkė, pasaulinė operos žvaigždė, primadona sopranas iš Pietų Osetijos Veronika Dzhioeva. Visus žavėjo tarptautinių konkursų laureatas, išskirtinis baritonas, bosas Sergey Stepanyan iš Armėnijos. Įspūdingame koncerte savo geriausius kūrinius grojo tris kartus nominuotas pasauliniam muzikos apdovanojimui „Grammy“ Kauno miesto simfoninis orkestras. Visam šiam didingam tarptautiniam meno projektui dirigavo maestro iš Jungtinių Amerikos Valstijų Constantine Orbelian. Vakarą vedė televizijos žvaigždė Ignas Andriukevičius. Šventinis vakaras, kaip ir buvo žadėta, dovanojo nepamirštamas senųjų metų palydėtuves bei pakilias Naujųjų metų sutiktuves.

Džiugu, kad abu Plungės kultūros centro organizuojami renginiai yra plungiškių ir miesto svečių labai mėgiami, lankomi ir populiarūs. Nepaprastai smagu, kad Plungėje kasmet vis kūrybiškiau ir netikėčiau galime švęsti gražiausias metų šventes.


KC inf.

S. Buitkaus nuotraukos


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.