Plungės kultūros centras skelbia naujo sezono pradžią!

2016-09-30       Populiariausi koncertai, įdomiausi spektakliai, įvairiausi konkursai, spalvingiausios parodos, netikėčiausi edukaciniai ir pramoginiai renginiai – tai tik keletas Plungės kultūros centro organizuojamų veiklų kūrybinio sezono metu.

       Plungiškius ir miesto svečius 78-ąjį kūrybinį sezoną kviečiame praleisti ne tik mūsų organizuojamuose renginiuose, bet ir aktyviai įsijungi į Plungės kultūros centre veikiančių meno kolektyvų veiklas. Kultūros centre veikia ir aktyvią kūrybinę – koncertinę veiklą vykdo net 22 skirtingi meno kolektyvai. Mėgstantys vaidinti, vesti renginius, šokti, dainuoti ir netgi austi gali lankytis Plungės kultūros centre ir čia įprasminti savo laisvalaikį. Visą informaciją apie kolektyvus, veikiančius Kultūros centre, galite rasti internetiniame tinklalapyje www.plungeskc.lt

       Per visą kūrybinį sezoną plungiškius ir miesto svečius pakviesime tikrai į daugiau nei 78 renginius. Sezono pradžios renginius pradedame rugsėjo 30 d. muzikine programa ,,Širdis pilna ugnies”. Spalio 1 d. kviečiame į Didįjį Plungės jomarką, kuriame vyks ne tik gausi ir įvairiarūšė prekybinė mugė, bet ir Plungės kultūros centro meno kolektyvų koncertai, nuotaikingi žaidimai, aukcionai ir kiti netikėtumai. Spalio mėnesį kviesime į maestro Virgilijaus Noreikos ir draugų išskirtinį populiariosios muzikos koncertą. Plungėje svečiuosis pučiamųjų orkestras iš Olandijos, vaikus ir suaugusiuosius į spektaklius kvies teatro ,,Atviras ratas” aktoriai, mažiesiems dovanosime vieną populiariausių spektaklių ,,Voro vestuvės”. Jaunimą ir suaugusiuosius kviesime į ,,Keistuolių teatro” ir Rusų dramos teatro spektaklius. Į Plungę sugrįš Mantas Stonkus su nauja programa. Išskirtines muzikines programas plungiškiams ruošia estrados grandai Rytis Cicinas, Vytautas Šiškauskas ir Žilvinas Žvagulis. Vyks jau pripažinimą pelnę jaunimui skirti projektai – konkursai: geriausių muzikinių grupių rinkimai ,,Garsyn”, jaunimo šokių konkursas ,,Šok” ir kiti. Neapleisime tradicijų ir kviesime į edukacinį projektą, skirtą vaikų su negalia integravimui į bendrą su sveikais vaikais meninio ugdymo procesą ,,Mes esame vienodi, mes norime būti kartu”, į šventę visai šeimai ,,Kalėdų rytą”, tarptautinį liaudies šokių festivalį ,,Kovo 11-osios vaikai”, II respublikinį Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursą ir daugybę kitų, pripažinimą pelniusių renginių, projektų, konkursų ir veiklų.

       Visus metus Jūsų lauks gausi įvairių žanrų ir formų renginių pasiūla. Siekiame, kad Kultūros centre gerai jaustųsi ir atrastų tai, kas patinka, visi, – nuo pačių mažiausiųjų iki senjorų. Kviečiame būti kartu, dalytis savo idėjomis ir lūkesčiais. Pažadame, kad darysime viską, kad Jūs, apsilankę Plungės kultūros centre, patirtumėte tik pačias geriausias akimirkas.

       Iki malonių susitikimų!

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.