Plungės kultūros centras rengia pilietinę – meninę akciją „100 laiškų iš gimtinės“, skirtą Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui

2018-01-03
 

 

 

2018 m. Lietuva švenčia valstybės atkūrimo šimtmetį.  Šia proga Lietuvoje ir žinoma Plungėje rengiami įvairūs šventiniai renginiai.

2018 m. vasario 16 d. Plungės rajono savivaldybės  kultūros centras Plungės mieste organizuoja šventinių renginių ciklą. Vienas iš šio ciklo renginių – pilietinė, meninė  akcija „100 laiškų iš gimtinės“. Akcijos metu 100 mažųjų mūsų miesto piliečių ranka rašys laiškus 100 buvusių plungiškių, kurie gyvendami Plungėje pasižymėjo reikšminga profesine, menine, moksline ar sportine veikla, bet dėl įvairių priežasčių paliko savo šalį. Mažieji Plungės gyventojai laiškus rašys ir tiems kurie šiandien yra išvykę iš Plungės ir savo svariais darbais,  kūryba, sėkmingu verslo organizavimu ar profesiniais pasiekimais prisideda prie kitų šalių gerovės kūrimo.  Akcijos tikslas – prisiminti, įvertinti, pasididžiuoti Plungėje gimusiais ir savo veiklos dėka žinomais tapusiais žmonėmis, nusiųsti nuoširdų laišką apie šiandieninį gyvenimą Plungėje ir  kvietimą bent trumpam sugrįžti į gimtinę.

Prašome prisidėti prie meninės akcijos „100 laiškų iš gimtinės“ organizavimo, padedant atrasti Jūsų profesijos/ srities atstovų, kurie yra nuveikę reikšmingų darbų, bet šiuo metu nebegyvena Lietuvoje. Prašome pasidalinti prašymu su įmonėmis/ pavieniais asmenimis, kurie galėtų suteikti bet kokios naudingos informacijos.

Ši akcija – tai puiki galimybė bent akimirkai pakviesti namo tuos, kurie kažkada išvyko ir tokiu būdu simboliškai prisidėti prie Lietuvos Šimtmečio renginių. Visi kartu švęsdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį atraskime ir pasididžiuokime žinomais buvusiais mūsų Plungės gyventojais.

Informaciją apie Jūsų organizacijos ar srities žinomus buvusius plungiškius prašome siųsti el.p. romas.matulis@gmail.com arba gudaviciute.simona@gmail.com, taip pat informuokite mus telefonu 8 655 40942.

Nuoširdžiai dėkojam už bendradarbiavimą.

 

Plungės KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.