Plungės kultūros centras pavasarį pasitiko su trenksmu

2013-03-05
Grupė MASč–
Susitikimas su Vytautu Kairiu
Vytautas Kairys

            

 

      Praėjusią savaitę Plungės kultūros centre vyko net trys skirtingo pobūdžio renginiai. Paskutinį oficialios žiemos vakarą jaunimas buvo kviečiamas apsilankyti nuotaikingame renginyje SUPERDRAUGAI.  Jame dalyvavo 5 komandos, kurias sudarė po 8 linksmus, energingus ir kūrybiškus atstovus. Renginio metu komandos buvo paruošusios prisistatymus ir namų darbus, o visas kitas užduotis atliko, pasitelkdamos improvizacijos meną.  Reikėjo pademonstruoti ne tik meninius, muzikinius, sportinius gabumus, bet ir etiketo bei skirtingų mokslo sričių žinias. Kūrybingiausios, linksmiausios, protingiausios  ir pačios pačiausios SUPERDRAUGŲ  komandos titulas atiteko Plungės technologijų ir verslo mokyklos komandai.

      Pavasaris Plungės kultūros centre buvo sutiktas su trenksmu, nes šeštadienį (kovo 2 dieną) vyko finalinis pramoginio renginio  „Būk faktorius“ koncertas. Finale dalyvavo plungiškiai: mažoji ir visų širdis pavergusi solistė Rasa Gadliauskaitė, savo kūrybą pristatė buvęs Plungės kultūros centro teatro  „Saula“ aktorius, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Režisūros katedros trečio kurso studentas, gitaristas, bardas Vytautas Kairys. Išskirtinę programą  pristatė muzikinė grupė  „Masė“, kurią sudaro Mindaugas Rumšas, Faustas Domarkas, Giedrius Lukošius ir Vytautas Stonys. O profesionaliu breiko šokiu visus žavėjo Plungės kultūros centro kolektyvas UNKNOWN ARTISTS. Įspūdingame šou renginyje, be plungiškių talentų, geriausius savo numerius pristatė ir atlikėjai iš Šilalės: Vaidas Zamas iš gitaristų kolektyvo „Gaida“ bei gitaristų kolektyvo vadovė Regina Mockutė. Ugningais ir teatralizuotais šiuolaikiniais šokiais žiūrovus žavėjo šokių kolektyvai  „Vėjūnai“ iš Vydmantų  bei šokių studija CREDO iš Klaipėdos. O pramoginės dainos mėgėjus savo nuostabiais balsais džiugino solistės Vita Gvazdauskaitė ir Edita Pronckutė iš Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro. Komisijos ir žiūrovų balsai lėmė, kad pirmąjį talentų konkursą ,,Būk faktorius“ laimėjo šokių studija CREDO iš Klaipėdos.

      Savaitė buvo pabaigta su kovo 3 dieną vykusia šilta pašnekesių popiete ,,Prie arbatos” su plungiškiu kūrėju, gitaristu, bardu Vytautu Kairiu. Popietės metu susirinkusius klausytojus džiugino ir šildė ne tik nuostabus gitaros skambesys, prasmingi žodžiai, bet ir nuoširdus atlikėjo bendravimas su publika. Dar ilgai mintyse skambės jauno talentingo ir perspektyvaus menininko išsakyti žodžiai, skambios dainos ir netylantys gitaros akordai.

      Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, tradiciškai jau aštuntą kartą kovo 11 d., 14 val., kviečiame į tarptautinį vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių festivalį „Kovo 11-osios vaikai“.

 

 

Kultūros centro informacija
     

 

     

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.