Plungės kultūros centras metus užbaigė įspūdingu renginiu

2016-01-05

 

       Gruodžio 29 d. Plungės kultūros centras visus pakvietė į daugiau nei tris dešimtmečius populiarų tradicinį kamerinį vakarą ,,Senuosius palydint“.

       Didžiuojamės, kad šventiniam vakarui Plungėje mums pavyko suvienyti 3 skirtingus, bet savo profesionalumu ir žinomumu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, vienas kitam prilygstančius kolektyvus, kurie savo pasirodymais pakerėjo visus renginio svečius.

       Vakarą pradėjo vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje – Vilniaus miesto choras „Jauna muzika“, vadovaujamas dirigento ir kompozitoriaus Vaclovo Augustino. Šventinėje programoje išskirtine charizma ir profesionalumu visus sužavėjo vienas moderniausių bei ryškiausių šalyje naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO (vad.  Gediminas Gelgotas). Vakarą savo pasirodymu scenoje baigė populiarusis vyrų vokalinis ansamblis ,,Quorum“. Vakarą vedė aktorius Gintaras Mikalauskas.

       Po koncerto parodų salėje saksofono muzika žavėjo virtuozas Laimonas Urbikas ir pianistas profesorius Saulius Šiaučiulis. Šventinis vakaras, kaip ir buvo žadėta, dovanojo nepamirštamas senųjų metų palydėtuves bei džiugias Naujųjų metų sutiktuves.

       Plungės kultūros centras dar kartą sveikina visus savo lankytojus, draugus, partnerius bei rėmėjus su Naujaisiais metais ir linki džiaugsmo, nuoširdžios meilės, tikėjimo ir pažada nuolatos dovanoti Jums dar daug nuostabių bei nepamirštamų akimirkų Plungės kultūros centre.

 

Plungės kultūros centro informacija

Romualdo Lukošiaus nuotraukos


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.