Plungės kultūros centras metus palydėjo dviem įspūdingais renginiais

2013-12-31

 

 

 

 

 

                      Plungės kultūros centras, sveikindamas plungiškius ir miesto svečius su pačiomis didžiausiomis metų šventėmis,  kvietė apsilankyti jau tradiciniais  tapusiuose renginiuose.

 

                      Pirmą šventų Kalėdų dieną Plungės kultūros centras kvietė į smagų koncertą, skirtą visai šeimai – „Kalėdų rytą“. Nuotaikingoje programoje dalyvavo ne tik Kalėdų Senelis, bet ir Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo meno kolektyvai: pučiamųjų instrumentų orkestras, merginų choreografinė grupė, vokalinė grupė „Hello“, liaudiškų šokių studija  „Mažasis Suvartukas“, tautinio šokio ansamblis  „Žirginėliai“, dainavimo studija  „Vieversys“, šiuolaikinių šokių studija  „Hera“, estradinio dainavimo ir muzikos studija „Mažųjų žvaigždžių klubas“ bei vaikų ir jaunimo teatras  „Saula“. Koncerte pasirodė per 300 vaikų, kurie savo šokiais, dainomis bei vaidyba gausiam žiūrovų būriui padovanojo  stebuklingą kalėdinę pasaką.

 

                      Gruodžio 27 d. Plungės kultūros centras kvietė jau į daugiau nei kelis dešimtmečius organizuojamą tradicinį kamerinį vakarą „Senuosius palydint“. Šiais metais specialiai šiam šventiniam vakarui susikūrė net naujas vyriškas tercetas: šmaikštusis ir išskirtine charizma pasižymintis tenoras Egidijus Bavikinas, aksominis Lietuvos bosas Liudas Mikalauskas bei žavusis visų operos gerbėjų moterų numylėtinis baritonas Ramūnas Urbietis. Vakaro koncerte grojo vienas energingiausių ir universaliausių Lietuvoje Panevėžio muzikinio teatro simfoninis orkestras (dirigentas Vidmantas Kapučinskas). Skambėjo pasaulinės populiariosios klasikos kūriniai, žymiausių operečių, miuziklų ir operų arijos. Vakarą vedė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. Saksofono muzika žavėjo Laimonas Urbikas. Šventinis vakaras, kaip ir buvo žadėta dovanojo linksmas senųjų metų palydėtuves bei nepaprastai energingas ir šaunias Naujųjų metų sutiktuves.

 

                      Plungės kultūros centras dar kartą sveikina visus savo lankytojus, draugus, partnerius bei rėmėjus su Naujaisiais metais ir linki džiaugsmo, nuoširdžios meilės, tikėjimo, neišsenkančios energijos bei jėgų, siekiant užsibrėžtų tikslų, ir pažada padovanoti dar daug nuostabių bei nepamirštamų akimirkų Plungės kultūros centre.

 

 

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.