Plungės kultūros centras metus palydėjo dviem įspūdingais renginiais

2015-01-06

 

 

 

       2014-uosius Plungės kultūros centras užbaigė, žiūrovus pakviesdamas į du įspūdingus  tradicinius renginius.

       Gruodžio 25 d. vyko renginys visai šeimai  „Kalėdų rytą“. Šiame renginyje savo sukurtas programas rodė Kultūros centro vaikų ir jaunimo meno kolektyvai: jaunimo vokalinė grupė  „Hello“, šiuolaikinio šokio studija  „Hera“, pučiamųjų instrumentų orkestras, merginų choreografinė grupė, vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija  „Mažasis suvartukas“, vaikų ir jaunimo dainavimo studija  „Vieversys“, vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis  „Žirginėliai“. Pasirodymus  į intriguojančią, pilną netikėtumų pasaką įpynė vaikų ir jaunimo teatras  „Saula“. Šventę papuošė žinoma estrados atlikėja Irena Starošaitė ir, žinoma, į Plungės kultūros centrą atvykęs pats tikriausias Kalėdų Senelis.

       Gruodžio 29 d. Plungės kultūros centras pakvietė į daugiau nei tris dešimtmečius gyvuojantį tradicinį kamerinį vakarą  „Senuosius palydint“. Šiemet vakaro programoje pirmą kartą Plungėje ryškiausias Lietuvoje kolektyvas Anželikos Cholinos šokio teatras parodė visų laikų populiariausią istoriją – šokio spektaklį  „Ana Karenina“. Nepaprastai jaudinanti istorija, aktorių profesinis meistriškumas, unikalūs režisūriniai sprendimai sužavėjo ir pavergė publiką. Žiūrovai atlikėjams ilgai plojo stovėdami ir šaukdami  „bravo“. Ypatinga ir tai, kad per kamerinį vakarą Plungės kultūros centre svečiavosi ne tik teatro direktorė Greta Cholina, bet ir pati režisierė Anželika Cholina. Tikrai plungiškiai tą vakarą galėjo mėgautis išskirtiniu aukštosios kultūros reginiu. Kamerinis vakaras baigėsi Kultūros centro parodų salėje, kur susirinkę žiūrovai klausėsi džiazo muzikos ir sveikino vieni kitus su artėjančiais naujaisiais metais.

       Džiugu, kad abu Plungės kultūros centro renginiai yra plungiškių ir miesto svečių labai mėgiami, lankomi ir populiarūs. Šie renginiai niekada nesutalpino visų norinčių į juos patekti. Nepaprastai smagu, kad Plungėje kasmet vis išmaningiau, kūrybiškiau ir netikėčiau galime švęsti gražiausias metų šventes.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.