Plungės kultūros centras lapkričio 6 d. 11 val. mažuosius teatro mylėtojus kviečia į projekto „Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ pristatymą

2015-10-22

        Pirmą kartą Plungėje svečiuosis Kauno lėlių teatras ir vaikams pristatys edukacinį spektaklį ,,Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje“ (pagal L. Jakimavičiaus pasaką, rekomenduojama vaikams nuo 4 m.)

 

      Autorė ir režisierė – Agnė Sunklodaitė.

      Dailininkė – Giedrė Brazytė.

      Kompozitorius – Deividas Gnedinas.

      Vaizdo projekcijų autorius – Džiugas Katinas.

      Vaidina: Mindaugas Ancevičius, Mindaugas Černiauskas, Laima Strazdauskienė, Indrė Taločkaitė, Andrius Žiurauskas

      Premjera – 2014 m. kovo 1 d.

      Trukmė – 50 min.

      Teatro palėpėje jaukiai įsikūręs lėlių meistras Aloyzas Žiogas mielai papasakos apie drąsų ir sumanų  savo gentainį – Žiogą Zigmą, padėjusį kunigaikščiui Vytautui laimėti Žalgirio mūšį.

      Spektaklio personažai ne tik pavedžios žiūrovus Lietuvos istorijos keliais ir klystkeliais, bet ir pravers teatro virtuvės duris – scenoje bus demonstruojama, kaip sukuriami aplinkos, gamtos reiškinių garsai, kaip paprasčiausi buities rakandai tampa istorijos veikėjais.

      „Vaidinimai mažajam žiūrovui gimsta iš noro suprantamai ir įdomiai papasakoti apie tai, kas svarbu, amžina, vertinga, bet stengiuosi nebrukti to per prievartą. Tinkamos kalbos su vaikais ieškau daug metų, atsiremdama į savo patirtį ir ieškodama naujų, dar neišmėgintų kelių. Šį kartą man rūpėjo pakalbėti apie vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje įvykių – Žalgirio mūšį, tačiau pats faktas apipinamas pasakų motyvais, nuotaikingomis dainelėmis ir žaismingais elementais, kad  vaikui būtų įdomu, “ – sako režisierė A. Sunklodaitė.

Kviečiame įsigyti bilietus Plungės kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis 15-18 val. arba kasos darbo metu užsisakyti tel. (8 448) 555 46.

Bilieto kaina – tik 0,50 Eur, nes projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba


Plungės KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.