Plungės kultūros centras kvietė plungiškius kurti Kalėdų miestą

2020-12-30
Algirdo šeimynos kiemas Varkalių k.
Bieliauskų šeimynos buto langai daugiabučio namo A. Jucio gatvėje
 

 

 

Visą gruodžio mėnesį kultūros centras kvietė prisijungti prie iniciatyvos ir visiems kartu sukurti mūsų mieste kalėdinę atmosferą. Kadangi šiemet šventės yra kitokios, kvietėme visus apšviesti bei papuošti šventine atributika savo langus, biurus, vitrinas, kiemus, laiptines, lauko erdves, – kad visame mieste, kiekvienoje gatvėje pajaustume Kalėdų dvasią. Džiaugiamės, kad prie iniciatyvos prisijungė daug atskirų butų, namų, įmonių, įvairių organizacijų, ir kad pasiekėme bendrą tikslą – mūsų miestas tapo Kalėdų miestu.

Kultūros centras apdovanos ir įteiks saldžias dovanas 10-čiai daugiausia „Patinka“ surinkusiems: Bieliauskų šeimai; Algirdui su šeimyna iš Varkalių kaimo, Žemaičių gatvės; Plungės verslo ir technologijų mokyklai; Kalniškių gatvės 30 namo vidurinės laiptinės gyventojams, lopšeliams-darželiams „Pasaka“, „Saulutė“, „Raudonkepuraitė“; Policijos komisariatui, Varkalių kaimo, Žemaičių gatvės gyventojams ir V. Mačernio gatvės 9 namo 4 laiptinės gyventojams.

 Laimėjusiuosius saldžių dovanų kviečiame jas atsiimti Plungės kultūros centre.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime gražių artėjančių švenčių.

Kalniškių g. 30 namo vidurinė laiptinė Lopšelis-darželis „Pasaka”
V. Mačernio g. 9 namo 4 laiptinė Policijos komisariatas
Lopšelis-darželis „Saulutė” Plungės verslo ir technologijų mokyklaPlungės KC inf.

  Lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė”

 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.