Plungės kultūros centras kvietė į tris didžiulius renginius

2015-05-19

 

        Gegužės 15 – 17 dienomis plungiškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami į didelio masto ir ypatingos reikšmės, skirtingo pobūdžio renginius.

        Praėjusį penktadienį, gegužės 15 d., Plungės mieste Plungės kultūros centras pirmą kartą organizavo lietuvių meilės deivės ir šeimos šventę ,,Mildos sodas“. Šventė savo mastu prilygo didiesiems Plungės mieste vykstantiems renginiams. ,,Mildos sodo“ metu įvairūs renginiai, užsiėmimai, dirbtuvės vyko skirtingose erdvėse. Plungės kultūros centre vyko burtų ir magijos seansai „Meilės magija ir ritualai“ su Leopoldu Malinausku, buvo galima stebėti kiną meilės tema; Oginskių dvaro parke (prie bibliotekos) vyko kūrybinės dirbtuvės: pynimas iš žolių, floristika, liaudiški žaidimai; buvo galima apsilankyti atgimusiame ,,Meilės kalnelyje“, pasiklausyti įstabių dainuojamosios poezijos kūrinių, dalyvauti  orientaciniame žaidime „Tapk mildauninku“. Babrungo slėnį supo nepamirštamos muzikos akordai, kuriuos skleidė charizmatiškasis violončelininkų  duetas „T&K duo“, grupė iš pajūrio KRAFT, Andrius Kulikauskas, muzikalios plungiškių šeimos, Plungės kultūros centro kamerinis choras, jaunimo vokalinis ansamblis ,,Hello“, gausus būrys šokėjų ir kiti. Slėnyje taip pat vyko taikomojo meno konkurso „Mildos kostiumas“ darbų pristatymas, kuriame savo darbus pristatė kūrėjai iš Šiaulių, Vilniaus, Kulių ir, žinoma, Plungės. Babrungo slėnyje vyko teatralizuoti Plungės teatro ,,Saula“ ir Klaipėdos pilies teatro aktorių pasirodymai, įspūdingu šou šventę užbaigė cirko studija ,,Šypsena“ iš Šakių.  

 

        Gegužės 16 d. 16 val. Plungės kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis suvartukas“ (choreografė ir meno vadovė Ilona Baltikauskaitė, baletmeisterė Justė Pultanavičiūtė ), koncertas, skirtas kolektyvo kūrybinės veiklos 15 metų paminėti. Kolektyvas šia proga buvo paruošęs daugiau nei 2 valandas trukusią geriausių ir populiariausių, labiausiai kolektyvą reprezentuojančių  liaudiškų šokių programą. Perpildyta Plungės kultūros centro žiūrovų salė, gražiausios gėlės ir netylantys aplodismentai – visa tai kolektyvui didžiausias įvertinimas ir pasveikinimas sukakties proga. Kolektyvas yra apdovanotas aukščiausiu mėgėjų meno įvertinimu –  „Aukso paukštės“ nominacija, pelnęs pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Kolektyvą sveikino Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, liaudiškų šokių kolektyvų vadovai iš Gargždų, Mažeikių ir kitų miestų, vadovėms puokštes gėlių dovanojo kolektyvo absolventai, esami studentai ir visi ,,Mažojo suvartuko“ šokėjai. Didžiuojamės, kad kolektyvo vadovių ir narių dėka yra ugdoma meilė liaudies šokiui, užtikrinama jų sklaida, išliekamumas ir populiarinimas.

        Gegužės 17 d. vyko VII Partizanų dainų diena, skirta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti bei tremtinių, politinių kalinių mišraus choro ,,Tėvynės ilgesys“ kūrybinės veiklos 25-erių metų jubiliejui. Renginyje dalyvavo tremtinių ir politinių kalinių mišrūs chorai iš Gargždų, Jurbarko, Kuršėnų, Mažeikių ir Plungės choras ,,Tėvynės ilgesys” (vadovė Agnietė Lizdenytė). Koncerte taip pat pasirodė A. Jucio pagrindinės mokyklos ir Alsėdžių gimnazijos moksleiviai. Tremtinių ir politinių kalinių mišrų chorą ,,Tėvynės ilgesys” jubiliejaus proga sveikino Seimo narys Jurgis Razma, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis ir kiti garbūs svečiai.

        Džiaugiamės, kad mūsų organizuoti renginiai susilaukė didelio plungiškių ir miesto svečių dėmesio, ir pažadame dar ne kartą pakviesti į įvairaus pobūdžio ir skirtingų žanrų kultūrinius renginius.

 

Plungės kultūros centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.