Plungės kultūros centras kvietė į #MENO PROFESIJŠ² GIDĄ

2017-03-27

Kovo 18 dieną Plungės kultūros centras pirmą kartą organizavo Lietuvos aukštųjų mokyklų meno profesijų mugę, kūrybines dirbtuves ir dalyvavusių aukštųjų mokyklų meninius profesijų pristatymus. Gausiai susirinkusius mugės svečius ir dalyvius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Renginyje dalyvavo net 11 aukštųjų mokyklų, kurios interaktyviai pristatė savo studijų programas. Visi apsilankiusieji turėjo unikalią galimybę dalyvaut ne tik meno profesijų mugėje, bet ir Lietuvos aukštųjų mokyklų meno profesijų praktiniuose užsiėmimuose. Šių užsiėmimų metu renginio lankytojai įsitraukė į kūrybines dirbtuves, realiai išbandė marškinėlių gaminimo, fotomedijų, kūrybinių industrijų, kompiuterinių žaidimų grafikos kūrimo, garso įrašymo, vaidybos ir kitus kūrybinius užsiėmimus. Renginį vainikavo Lietuvos aukštųjų mokyklų meniniai pristatymai.

Savo muzikiniais kūriniais džiugino jaunimo mėgstamas duetas ,,Martin Lu & Victoria“. Taip pat renginio metu menines, kūrybines programas pristatė Klaipėdos universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno technologijos universitetas, Šiaulių universitetas, Vilniaus dailės akademija, Vilniaus dizaino kolegija, Vilniaus kolegija, Socialinių mokslų kolegija, Utenos kolegija ir kitos Lietuvos aukštosios mokyklos.

Džiaugiamės, kad, bendradarbiaudami su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, galėjome plungiškius ir miesto svečius supažindinti su meno profesijų įvairove ir padėti jaunimui galbūt net apsispręsti, kokiu keliu eiti toliau.

Plungės KC informacija


Žemaitijos TV videomedžiaga

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.