Plungės kultūros centras kvietė į Laisvės gynėjų dienos ir pirmuosius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginius (renginio nuotraukos, vaizdo medžiaga)

2018-01-16


Sausio 13 d. minint Laisvės gynėjų dieną, Plungės kultūros centras pradėjo ir renginius, skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Sausio 13 dienos vakare išskirtinę koncertinę programą ,,Dainuoju Lietuvą“ Plungės kultūros centre pristatė svečiai iš Vilniaus – choras ,,Vilnius“. Koncerto metu skambėjo emocingos dainos apie Lietuvą ir populiariausi lietuviški kūriniai, gausiai susirinkusi publika ne tik džiaugėsi choro atliekamais kūriniais, bet ir patys pritarė choristams.

Po itin daug nuostabių emocijų suteikusio choro ,,Vilnius“ koncerto plungiškiai ir miesto svečiai dalyvavo Šventose mišiose, kurios vyko Plungės Švento Jono Krikštytojo bažnyčioje. Po Mišių gausus būrys plungiškių labai aktyviai įsijungė į Plungės kultūros centro organizuojamą eiseną nuo bažnyčios iki Laisvės paminklo. Eisenoje skambėjo patriotinės dainos, plungiškiai rankose neši savo Laisvės liepsneles ir ryškiai nušvietė centrinę miesto gatvę eidami link Laisvės paminklo. Vienybė, bendrumas ir patriotiškumas tą vakarą užliejo plungiškių širdis ir mintis. Itin aktyviai eisenoje ir minėjime prie Laisvės paminklo dalyvavo Plungės miesto švietimo įstaigų atstovai, didžiuojamės, kad bendri siekiai suvienijo tiek daug ne tik vyresnės kartos atstovų, bet ir jaunimo. Dėkojame visiems buvusiems kartu. Visi drauge išskirtinai paminėjome Laisvės gynėjų dieną ir pradėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio įprasminimui skirtus renginius Plungės mieste.


Plungės KC inf.

O. Sidovos, G. Vaitkevičiaus, Plungės kultūros centro nuotraukos

Žemaitijos TV vaizdo medžiaga


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.