Plungės kultūros centras kviečia „lankytis“ videorenginiuose

2020-05-11

 

Audimo klube


 

Paskelbtas visuotinis karantinas dėl COVID-19 viruso grėsmės žymiaii pakoregavo Plungės kultūros centro įprastines veiklas. Tačiau jos nenutrūko, o įgavo naujų formų ir atspalvių. Visą šį laikotarpį visi Kultūros centro meno kolektyvai aktyviai kūrė ir repetavo nuotoliniu būdu. O renginiai persikėlė į virtualią erdvę.

Kultūros centro darbuotojai, pasinaudodami internetinėmis priemonėmis, plungiškius kvietė į įvairius žaidimus, akcijas ir konkursus. Didžioji dalis jų susilaukė neįtikėtino populiarumo.

Šiuo metu užėję į Plungės kultūros centro socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyras, Jūs galite stebėti net du videorenginių ciklus. Jau antra savaitė kasdien 13 val. pasirodo videorubrika „Kūryba iš namų“. Šioje vizualioje rubrikoje žiūrovai kviečiami mėgautis Plungės kultūros centro meno kolektyvų koncertais, vaidinimais ar kitomis meninėmis programomis, sukurtomis karantino laikotarpiu. Jos tikrai kokybiškos, trykštančios kūrybiškumu ir meniniais ieškojimais. Kas antrą dieną visi kviečiami stebėti lietuviškų audimo tradicijų edukacinių videorenginių ciklą iš Plungės kultūros centro Audimo klubo. Šiuose renginiuose Kultūros centro audėjai pasakoja apie audimo amato subtilumus, moko visus austi audinius, takus ar juostas. Išskirtinai prasmingos akimirkos, pristatančios mūsų etninius kultūros klodus.

Šiuo metu Kultūros centras organizuoja dar vieną virtualų žaidimą – konkursą „Dainuok nuotoliniu būdu“. Jame gali dalyvauti visi norintys pasidalinti savo talentu ir kūryba.

Taigi, nepaisant visuotinio karantino, Plungės kultūros centro veiklos „verda“ ir kviečia žiūrovus lankytis virtualiajame kultūros centre.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.