Plungės kultūros centras kviečia į Teatro sesiją

2019-09-10
   


Plungės rajono savivaldybės kultūros centras, vykdydamas teatrinio meno edukacinį projektą ,,Atviras teatras 24“, kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedra 2019 m. spalio 4 – 5 dienomis rengia Teatro sesiją.

Teatro sesijos metu dalyviai dalyvaus vaidybos, scenos kalbos, sceninio judesio ir ritmikos užsiėmimuose, kurs kūrybinius darbus, susipažins su teatro meno studijų programomis. Sesijos metu vyks susitikimai su Teatro katedros studentais, kurie surengs studentišką vakarą, teatralizuotą ekskursiją po Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetą. Užsiėmimus ves profesionalūs teatro pedagogai ir aktoriai.

Teatro sesija – tai puiki proga jaunimui, besidominčiam teatro menu, vaidyba, režisūra, renginių organizavimu, radijo ir televizijos laidų vedimu, mokytis, didinti savo meninius gebėjimus, dirbti su teatro profesionalais, kurti kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje.

Teatro sesijoje kviečiame dalyvauti baigiamųjų klasių moksleivius, jaunimo teatrinių studijų narius. Iš mokyklos ar studijos galėtų dalyvauti 2 – 3 atstovai. Būtina išankstinė registracija el. p. romas.matulis@gmail.com iki 2019 m. rugsėjo 15 d. Daugiau informacijos tel. 8 687 30 484.

Teatro sesija vyks Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Mokomajame teatre (Donelaičio g. 4, Klaipėda).


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.