Plungės kultūros centras kviečia į tarptautinio teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė” renginius

2024-04-28

XIII-ojo tarptautinio teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ programa.

2024 m. gegužės 8 – 13 d., Plungės kultūros centras (Senamiesčio a. 3, Plungė)

Gegužės 8 diena

Festivalio dalyvių atvykimas, trumpa pažintis su Plungės miestu. Kūrybos vakaras.

Gegužės 9 diena

11.00 val. – Teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ atidarymas (Kultūros centro Žiūrovų salė).

11.30 val. – Gatvės performansas „Žvaigždžių alėja“, Klaipėdos Jaronimo Kačinsko meno mokyklos Perkusijų ansamblio koncertas (Senamiesčio a.).

12.00 val. – Teatro „Saula“ (Lietuva, Plungė) spektaklis „GUDRUOLIS KATINAS“. Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. (45 min, Didžioji salė).

14.00 val. – Teatras „Flying cow“ (Estija, Talinas) spektaklis „PINOKIS“. Režisierė Janika Koppel.(45 min, Didžioji salė).

14.45 val. – Improvizacijos/teatrinis veiksmas (I aukšto fojė).

15.30 val. – Teatro „Vaivorykštė“ (Lietuva, Jurbarkas) spektaklis „MĖNULIS TURI VEIDĄ“. Režisierė Birutė Šneiderienė. (50 min, Didžioji salė).

16.30 val. – Improvizacijos/ teatrinis veiksmas (I aukšto fojė).

17.00 val. – Teatro „Saula“ (Lietuva, Plungė) spektaklis „ŠVARI“.Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. (60 min, Didžioji salė).

18.00 val. – Improvizacijos/ teatrinis veiksmas (I aukšto fojė).

19.00 val. – Teatro „Kompanija šauni“ (Lietuva, Šiauliai) spektaklis „KARALIUS ELNIAS“. Režisieriai Dalė ir Virginijus Dargiai. (50 min, Didžioji salė).

20.00 val. – Festivalio dalyvių teatrinio veiksmo klubas. Grupės „KEDROSTUBURAS“ koncertas. (Lietuva, Vilnius), Senamiesčio a.

21.00 val. – Dalyvių kūrybos vakaras (tik festivalio dalyviams, Mažoji salė).

Gegužės 10 d.

9.30 val. – Teatrinė mankšta.Teatro meno (vaidyba, gatvės šokis, ritmika, scenos kalba) kūrybinės laboratorijos (festivalio dalyviams).

12.00 val. – Teatras HOP-HOP (Čekija,Ostrov) spektaklis „ISTORIJA IŠ SPENGIANČIO ŠALČIO ŠALIES“.Režisierė Irena Konyvkova (45 min, Didžioji salė).

14.00 val. – Teatro „Scena N“ (Danija, Kopenhaga) spektaklis „FoMo“. RežisieriaiNanna Bøndergaard Butters, Henriette Aarup (45 min, Didžioji salė).

14.50 val. – Teatro „Budrugana Lietuva“ studijos „Išlaisvink šešėlį“ (Lietuva, Vilnius) spektaklis „PRISIJAUKINIMAS“ (35 min. Mažoji salė). Režisieriai Eglė Agota Matulytė, Adelina Skalandytė-Šimonė.

15.45 val. – Teatro „IKI“ (Lietuva, Ignalina) spektaklis „REIKIA GYVENTI, MERGAITE… REIKIA GYVENTI!“. Režisierė Jolanta Narbutaitienė (60 min, Didžioji salė).

16.45 . – Improvizacijos/ teatrinis veiksmas (I aukšto fojė).

17.15 val. – Teatro „Remarka“ (Lietuva, Molėtai) spektaklis „VIOLONČELĖ“. Režisierė Jolanta Žalalienė (50 min., Didžioji salė).

19.00 val. – Teatro laužai prie ežero (Žemaitijos nacionalinis parkas),teatrinės kūrybos vakaras, merginų roko grupės „SANKABA“ (Lietuva) koncertas (festivalio dalyviams).

Gegužės 11 d.

9.30 val. – Teatrinė mankšta.Teatro meno (vaidyba, gatvės šokis, ritmika, scenos kalba) kūrybinės laboratorijos (festivalio dalyviams).

12.00 val. – Teatras „TEATRO DEI DIOSCURI“ (Italija, Campagna) Spektaklis „PLASTIKO JŪRA“. Režisieriai Antonio Caponigro ir Marta Clemente (50 min, Didžioji salė).

14.00 val. – Teatro „Atžalynas“ (Lietuva, Kretinga) spektaklis „ANAPUS SIENOS“. Režisierė Auksė Antulienė (60 min, Didžioji salė).

15.00 val. – Sceninio judesio ir teatrinio šokio improvizacijos (Senamiesčio a.).

17.00 val. – Teatro „Beoksugol“ (Pietų Korėja, Tongyeong) spektaklis „MEILĖS SINTEZĖS SKAMBESYS“.Režisierius Jang Chang Seok (65 min, Didžioji salė).

18.30 val. – Festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ uždarymas – nominacijų įteikimas (Žiūrovų salė, ir Senamiesčio a.).

19.30 val. – Atsisveikinimo veiksmas Senamiesčio a.

20.00 val. – Teatro metodikų pristatymas, diskusija (festivalio dalyviams).

Gegužės 12 diena

9.00 val. – Festivalio dalyvių pažintis su Vakarų Lietuvos regionu.

19.00 val. – Akcija – bendravimas „Socialinis teatras“ plungiškių šeimose (festivalio dalyviams).

Festivalio šeimininkai: Plungės rajono savivaldybės kultūros centro teatras „Saula“.

 Projekto veiklas finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Plungės rajono savivaldybė. Informacinis rėmėjas LRT Plius.

Rėmėjai: „Oginski hotel“, Konferencijų ir laisvalaikio centras „Porto“.

Informaciniai partneriai: laikraščiai „Plungė“ ir „Žemaitis“, Plungės turizmo informacijos centras.

Organizatoriai: Plungės rajono savivaldybės kultūros centras.

Festivalio veiklos nemokamos, išskyrus teatro „Saula“ spektaklius. Bilietai Kultūros centro kasoje arba www.TicketMarket.lt, nemokami kvietimai Kultūros centro bilietų kasoje.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.