Plungės kultūros centras kviečia į susitikimą su pasaulinio garso operos solistais

2019-10-23

Gruodžio 29 d. Plungės kultūros centras organizuoja tradicinį kamerinį vakarą „Senuosius palydint“. Vakaro programoje – pirmą kartą Plungėje pasaulinio garso, geriausiųjų pasaulio atlikėjų statusą turintis, Londono Karališkojo „Covent Garden“ operos teatro solistas, geriausias Lietuvos baritonas KOSTAS SMORIGINAS.  Įspūdingi Kosto Smorigino pagrindiniai operų vaidmenys kuriami  Milano „La Scala“, Vašingtono, San Francisko, Monpeljė  ir kituose pasaulinio garso operos teatruose. 

Kartu su Kostu Smoriginu į Plungę atvyksta koncertuoti įspūdingo balso savininkė, pasaulinė operos žvaigždė, koncertuojanti JAV Niujorko Metropolitan operoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Japonijoje, Italijoje, Vokietijoje ir t. t., sopranas iš Pietų Osetijos VERONIKA DZHIOEVA. Įspūdingame koncerte savo geriausius kūrinius gros Kauno miesto simfoninis orkestras.

Visam šiam didingam koncertui diriguos maestro iš Jungtinių Amerikos Valstijų CONSTANTINE ORBELIAN. Kaip atlikėjas, maestro grojo akompanuojant Bostono, Detroito, San Francisko, Sankt Peterburgo, Maskvos filharmonijos simfoniniams orkestrams. Dirigentas buvo apdovanotas Ellis Island Garbės medaliu už svarų indėlį į JAV kultūrą, ekonomiką ir politiką. Kviečiame senuosius metus palydėti Plungės kultūros centre.

Kostas Smoriginas Veronika Dzhioeva Constantine Orbelian
Kauno miesto simfoninis orkestras

 

Bilietai parduodami nuo gruodžio 2 d. 15 val. Plungės kultūros centro bilietų kasoje.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.