Plungės kultūros centras kviečia į respublikinį liaudiškos muzikos ir šokio festivalį – koncertą „Šoktinis 2021“

2021-06-11


 


Geriausius Lietuvos vaikų ir jaunimo liaudies šokių, vokalo ir muzikos kolektyvus sukviečiantis, Plungės kultūros centro kas dvejus metus organizuojamas respublikinis konkursas „Šoktinis“ šiais metais įvyks ketvirtą kartą, tik kiek kitokiu formatu, kaip respublikinis festivalis – koncertas. Ši didžiulė, tradicijas puoselėjanti šventė pirmą kartą vyks po atviru dangumi, tad joje dalyvaus vien kolektyvų šokėjų grupės.

Renginio tikslai išlieka nepakitę: siekiame prisidėti prie vaikų ir jaunimo meninio ugdymo, laisvalaikio įprasminimo,  susipažindinimo su skirtingų Lietuvos regionų šokių kolektyvais bei ansambliais, pristatyti kolektyvų tautinių kostiumų savitumą, liaudies dainų, šokių, muzikos įvairovę, regioninius ypatumus ir prisidėti prie tradicinio šokio, muzikos išsaugojimo ir populiarinimo.

Birželio 19 d. 20 val. kviečiame apsilankyti Plungės Babrungo slėnio estradoje ir pasigrožėti Šiaulių „Jovaro“ progimnazijos vaikų ir jaunimo šokių ansamblio „Šėltinis“ (vad. Violeta ir Romualdas Laugaliai), Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Vijurkas“ (meno vadovė ir choreografė Violeta Šleinienė, mokytoja Laura Šleiniūtė), Kretingos meno mokyklos vaikų liaudiškų šokių kolektyvo „Ratilėlis“ (vad. Simona Kutkevičienė, Asta Paulauskienė), Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Grandinėlė“ (vad. Zita Rimkuvienė) ir šventės šeimininkų – Plungės kultūros centro – vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Žirginėliai” (vad. Sonata Kazlauskytė) pasirodymais.

 

KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.