Plungės kultūros centras kviečia į projekto „Klasikinės muzikos horizontai Plungėje“ pristatymą

2015-07-09


 

        Liepos 11 d. plungiškius ir miesto svečius kviečiame į Plungės kultūros centro organizuojamo projekto „Klasikinės muzikos horizontai Plungėje“ pirmąjį koncertą, kuris vyks prie Mykolo Oginskio dvaro rūmų. Liepos 11-osios vakarą koncertuos vokalinis ansamblis INMEZZO. Ansamblis įkurtas 2004 m. Tai jaunatviškas, žavus ir aktyvus kolektyvas, aktyviai įsiliejantis į šių dienų muzikinį gyvenimą ir propaguojantis klasikinio žanro meną Lietuvoje, nepaprastai šiltai sutinkamas publikos. Kolektyvo repertuare – klasika ir jos interpretacijos, lietuvių autorių estradinės dainos, operų, operečių ir miuziklų fragmentai.

       Vakaro metu atliekamais kūriniais džiugins Aušra Stasiūnaitė (mecosopranas), Ilona Pliavgo (sopranas), Lina Urniežiūtė (mecosopranas), Raimonda Janutėnaitė (mecosopranas) ir Gražina Zalatorienė (pianinas). Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

       Koncertas nemokamas, tad kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe ir pasimėgauti populiariausiais klasikinės muzikos kūriniais.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.