Plungės kultūros centras kviečia į pirmąjį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginį

2018-01-10

 Plungės kultūros centras kviečia į pirmąjį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginį. Renginys vyks sausio 13 d. 16 val. Plungės kultūros centre.  Renginio metu įspūdingą programą Dainuoju Lietuvą“ pristatys choras „Vilnius“.

Tautiškumas, pakili nuotaika, vienybė ir nepamirštamas bendrumo jausmas – tokias emocijas dovanoja gražiausių dainų  programa „Dainuoju Lietuvą“. Populiariausių lietuviškų dainų  retrospektyvą pristatančiame koncerte klausytojai galės išgirsti nuo klasiką tapusių dainų, tokių kaip  Stasio Šimkaus „Lietuviais esame mes gimę“ ar Tomo Leiburo „Laisvės daina“  iki modernių,  dabarties kūrėjų populiariausių dainų, tokių kaip Rebelheart „Ilgas kelias“, Fausto Latėno „Dar ne vakaras“ ir kitų.  Programa „Dainuoju Lietuvą“ sėkmingai skamba iškilių valstybinių švenčių metu bei šalį reprezentuojančiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

Choras „Vilnius“ – vienas profesionaliausių, aukščiausios atlikimo kultūros ir įvairiapusiškiausias šalies  meno  kolektyvas. Choras žengia koja kojon su šiandieninėmis meno aktualijomis, bet nepamiršta ir praeities epochų klasikos fondo. Išskirtinė choro ypatybė – kūrybiškumo ir profesionalumo sintezė, gebėjimas perteikti muziką skirtingoms klausytojų auditorijoms. Visa tai lėmė, kad „Vilnius“ pripažįstamas vienu geriausių chorų Lietuvoje.  Choro „Vilnius“ koncertinėje programoje išgirsime ir choro solistų Mariaus Turlajaus, Gintauto Skliuto, Giedriaus Povilionio, Jauniaus Šakalio ir Silvijos Skinytės atliekamus kūrinius.  
Choro „Vilnius“ vyriausiasis dirigentas – žymus Lietuvos chorvedys ir pedagogas Artūras Dambrauskas. Choro „Vilnius“ meno vadovas – dainininkas, tarptautinių konkursų laureatas, buvęs plungiškis Vladas Bagdonas.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.