Plungės kultūros centras kviečia į kuriančio jaunimo šventę ,,Kavos alėja“

2017-05-18

 

 

„Kūryba, kava ir gera nuotaika!“- taip būtų galima apibūdinti gegužės 20 d. Senamiesčio aikštėje šurmuliuosiančią kūrybingo jaunimo šventę „Kavos alėja“, kurią organizuoja Plungės kultūros centras. Ir tikrai čia netrūks Jūsų juoko, geros muzikos, veiklos, išskirtinės atmosferos ir nuostabaus, visą erdvę užpildysiančio, kavos aromato.

Jūsų lauks: nuo 14 val. – kuriančio jaunimo rankdarbių paroda – mugė, kurioje galėsite įsigyti meškučių, pagalvėlių, papuošalų, žvakių ir kitų mielų dalykėlių už simbolinę kainą; 
15 val. – kuriančio jaunimo koncertas, kuriame pasirodys: muzikinės grupės „II dublis“ ir  „Džemas“; šokių studijos „Motus“ ir „Riva“; Vytautas Stonys; Kristijonas Vaičiukauskas; Emilijus Repšys;  Asta Ruginytė; Plungės kultūros centro jaunimo vokalinė grupė „Hello“ ir kiti talentingi plungiškiai.

Koncerto metu vyks ir daug kitų veiklų: kavos degustacija, į kurią kvies kavos baras „ExLibris“; čia galėsite ne tik nemokamai paragauti kavos, apie ją sužinoti daug įdomių faktų, bet ir puikiai praleisti laiką lauko kavinukėje. Kūrybinės dirbtuvės – gaminsimės išskirtinius papuošalus sau, ausime bei kursime dar nematytus atvirukus, kvietimus savo reikmėms. Grožio dirbtuvės – puošime kūną laikinomis tatuiruotėmis su Gabriele Palubeckaite, pasigražinsime su Rūta Lukšaite, Aurėja Pilitauskaite ir Loreta Donalda Šimkūnaite – Laurecke. Keisime šukuoseną su Ilona Kučinskyte ir Giedre Beniušyte. Fotografijų paroda – „Chill“ zonoje pasigrožėsime Kamilės Grauslytės ir Odetos Drungilaitės fotografijomis. Plungės jaunimo organizacijų mugė – sužinosime, kokios jaunimo organizacijos veikia Plungėje ir, žinoma, galėsime prisidėti prie jų veiklos. Taip pat Jus džiuginsime dovanomis, žaidimais, instaliacijomis, prie kurių bus būtina „pasiselfinti“, ir kitomis smagiomis pramogomis.

Tad apsilankyk ir, jei pritrūksi jėgos, – atsigersi kavos!

Kviečiame visus visus susitikti Plungės Senamiesčio aikštėje!

 

Plungės KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.