Plungės kultūros centras kviečia į didžiuosius 81-ojo sezono pradžios renginius

2019-09-16

 

Naują sezoną Plungės kultūros centras pradėjo ne tik naujų narių priėmimu net į 22 skirtingus meno kolektyvus, bet ir teatro „Saula“ vykdomo projekto „Atviras teatras 24“ netradiciniais, išskirtiniais penktadieniniais kūrybiškumo vakarais „Kūrybiškumas laisvas kaip Wi Fi“. Rugsėjo 20 d. 18 val. vyks šių vakarų kulminacija – vakaras su viena populiariausių ir labiausiai geidžiamų grupių, vienintele šalyje atliekančia reggae/dub stiliaus muziką – vilniečių  grupe „Ministry of Echology“.

Rugsėjo 21 dieną Plungės kultūros centras kviečia į didįjį Plungės jomarką, kuriame vyks didžiulė prekybinė mugė, gyvūnėlių, rudens gėrybių, kompozicijų, 1001 moliūgų parodos, vyks įvairūs žaidimai, varžytuvės ir kitos smagios veiklos. Savo pasirodymais plungiškius ir miesto svečius džiugins gausus būrys Plungės kultūros centro meno kolektyvų ir vieno populiariausio Lietuvos ansamblio „Jonis“ koncertas.

Rugsėjo 22 d. 17 val. Plungės kultūros centras kviečia į jungtinio Baltijos šalių choro ir Vilniaus universiteto kamerinio orkestro koncertą. Programoje – Lotynų Amerikos muzikos šedevras Martin Palmeri „Misa Tango“  (Misa a Buenos Aires), o taip pat skambės po kūrinį mišriam chorui a cappella iš kiekvienos šalies chorinės muzikos lobyno. Jungtiniame chore dainuos per 120 choristų iš Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ir Latvijos.

Visi renginiai nemokami. Rugsėjo 20 ir 22 dienų koncertai yra iš Plungės kultūros centro vykdomų projektų „Atviras teatras 24“ ir „Filharmonija Plungėje“ veiklų, kurias iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Plungės rajono savivaldybė.

Kviečiame startuoti kartu! Visą sezoną kviesime apsilankyti populiariausiuose koncertuose, profesionaliausiuose spektakliuose, tradiciškai švęsti didžiąsias metų šventes, apsilankant koncerte visai šeimai „Kalėdų rytą“ ir kameriniame vakare „Senuosius palydint“, pripažinimą pelniusiuose projektuose – „III nacionaliniame Petro Vyšniausko saksofonininkų konkurse“, XV tarptautiniame liaudies šokių ir muzikos festivalyje „Laisvės vaikai“, vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje – kūrybinėje laboratorijoje „Mažoji Melpomenė“, tarptautiniame folkloro festivalyje „Saulelė raudona“ ir daugybėje kitų tradicinių, populiariausių projektų bei visai naujų renginių.

Kviečiame susitikti Plungės kultūros centre – gerų emocijų namuose.

 

 

 

 

KC inf.

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.