Plungės kultūros centras kviečia dalyvauti konkursuose – akcijose, skirtose Vasario 16-ąjai paminėti

2017-02-10

 

 

 

       Kviečiame visus pavienius asmenis, mokyklas ar organizacijas papuošti langus ir savo buto ar organizacijos interjerą Lietuvos vėliavos spalvų ar kitokiais tautiškumą atspindinčiais motyvais. Laukiame Jūsų puoštų langų ar interjero nuotraukų iki vasario 10 dienos el. p. raukaite.rita@gmail.com

       Taip pat kviečiame prisijungti prie organizuojamos akcijos – žaidimo SELFIE LIETUVA. Visus Lietuvoje gyvenančius ir po platųjį pasaulį išsibarsčiusius lietuvius, socialinių tinklų vartotojus Plungės kultūros centras kviečia pasidaryti linksmą, nuotaikingą, išmoningą, netikėtą asmenukę, kurioje būtų žaidimo dalyvis, kuris gali būti ne vienas, o kartu ir su savo šeimos nariais, draugais ar kolegomis, ir Lietuvos valstybingumą, nepriklausomybę, tautiškumą simbolizuojantys vaizdai, veiksmai, simboliai, žmonės ar panašiai. Šią asmenukę nuo vasario 10 iki 17 dienos akcijos – žaidimo dalyvis kviečiamas publikuoti  savo socialinio tinklo Facebook, Instagram ar Snapchat asmeninėje paskyroje kaip viršelio nuotrauką. Paskyros nuorodą reikia atsiųsti iki vasario 13 dienos į Plungės kultūros centrą el. p. plungeskc@gmail.com arba informuoti akcijos – žaidimo organizatorius apie savo dalyvavimą  telefono numeriu 8 623 58 961.

       Kūrybiškiausius apdovanosime Plungės rajono savivaldybės mero įsteigtomis dovanomis Vasario 16 dienos iškilmių metu, kurios Plungės kultūros centre vyks Vasario 16-ą, 14 val.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.