Plungės kultūros centras kviečia dalyvauti konkursinėje suvenyrų parodoje PLUNGEI – APIE PLUNGĘ

2015-02-26

 

       Dizaineriai, tapytojai, grafikai, skulptoriai, juvelyrai, fotografai, keramikai, tekstilininkai, tautodailininkai, amatininkai, smulkiojo verslo į monės ir visi, kas užsiima kūrybine veikla, kviečiami dalyvauti konkurse, kurio tikslas – skatinti sukurti suvenyrų mūsų miestui, pasakojančių apie Plungės miesto charakteringumą, išskirtinumą, istorines ištakas, simbolius, paminklus ir kt.

       Prašome konkurso dalyvius į šią kūrybinę užduotį žvelgti paprastai ir nuoširdžiai, nebūtinai orientuotis  į itin sudėtingus sprendimus, nepergyventi dėl menko pasirengimo. Mūsų tikslas – ieškoti ir rasti originalių ir gaivių sumanymų, nuo smulkmenų iki unikalių, retesnių rankų darbo daiktų. Nepamirškime ir kulinarinio paveldo, kuris, tinkamai į pakuotas ir apipavidalintas, taip pat gali būti suvenyru, reprezentuojančiu mūsų miestą. 

       Iš pristatytų darbų bus surengta paroda ir eksponuojama Plungės kultūros centro parodų salėje Miesto šventės metu, birželio mėnesį .  Konkurso nuostatai skelbiami www.plungeskc.lt

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.