Plungės kultūros centras dovanojo išskirtinę Teatro dieną

2013-03-26

 

      Kovo 22 dieną nuo pat ankstyvo ryto plungiškiai ir miesto svečiai Plungės kultūros centre buvo sutikti su gera nuotaika, šypsenomis ir linksmų personažų sveikinimais! 10 valandą prasidėjo tradicinė  „Vaikiško teatro pavasario” šventė. Iš visos širdies gražiausias, įstabiausias bei linksmiausias pasakas sekė jaunieji artistai iš Plungės vysk. M. Valančiaus pradinės mokyklos, Plungės lopšelių – darželių  „Rūtelė”,  „Raudonkepuraitė”,  „Pasaka”,  „Saulutė”,  „Vyturėlis” ir Plungės kultūros centro teatro „Saula“. Kai visi mažieji aktoriai pristatė savo pasirodymus, Kultūros centro direktorius Romas Matulis sveikino visus su artėjančia Teatro diena ir dėkojo visiems jauniesiems aktoriams ir jų vadovams už dalyvavimą  „Vaikiško teatro pavasario” šventėje.

      Vakare, 18 valandą, teatro SAULA jaunimas ir teatro režisieriai Sigita ir Romas Matuliai kvietė į intriguojančią premjerą ,,Pykšt pokšt – tu negyvas“. Šį kartą teatras  „Saula“ kvietė visus pamąstyti, kodėl mes gyvename užsidėję kaukes, kodėl slepiame savo sielas, kodėl išduodame ir skaudiname. O, galbūt, bausdami ir keršydami kitiems, pirmiausia pasmerkiame ir nubaudžiame save? Kartais tik vienas neteisingas žingsnis, nors žengtas iš nevilties, gali sužlugdyti visą tavo gyvenimą, ateitį, svajones, nes kelio atgal nėra.

      Premjera tikrai nepaliko abejingų, sausakimša Plungės kultūros centro salė, netylantys aplodismentai, pasibaigus spektakliui, gausybė gėlių, nuoširdūs linkėjimai ir padėkos žodžiai aktoriams ir režisieriams įrodė, kad plungiškiai tikrai nėra abejingi teatrui ir didžiuojasi tuo, kad būtent Plungėje veikia vienas geriausių teatrų mūsų šalyje. Žiūrovai ne tik dėkojo aktoriams ir režisieriams už įstabią premjerą, bet ir linkėjo didžiulės sėkmės, nes po premjeros Plungės kultūros centre, teatro   „Saula“ jaunimo grupė kovo 24 dieną išvyko į Minską (Baltarusija), kur vyks II tarptautinis teatro forumas  „Žingsniai“,  ir ten pristatys naujausią premjerą. Grįžęs iš Minsko, teatras  ruošis gegužės 18 dieną vyksiančiai jubiliejinei teatro SAULA sukakčiai.

 

 Kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.