Plungės kultūros centras 2013-uosius pradeda, kviesdamas į renginius

2013-01-03
       Sausio  6 d.  18.00 val.,  žiūrovams pageidaujant,  –   „Domino“ teatro spektaklis  „Å eimyninis į vykis“
       Didžiausioje „Domino“ teatro metų premjeroje vaidina tiek teatro, tiek televizijos žiūrovų mylimi scenos grandai: Vaidotas Martinaitis, Larisa Kalpokaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Neringa Varnelytė, Sakalas Uždavinys, Eimutis Kvoščiauskas, Evaldas Jaras, Dominykas Vaitiekūnas, Algirdas Dainavičius, Vytautas Taukinaitis, Ramūnas Å imukauskas, Donatas Å imukauskas.
       Å i ypatinga situacijų komedija pastatyta pagal pasaulinio garso farso meistro Rėjaus Kūnio pjesę „Viskas lieka šeimoje“. Visi pagal R. Kūnio pjeses pastatyti spektakliai sulaukia didžiulės sėkmės ir yra itin populiarūs visame pasaulyje. Lietuvoje šio kūrėjo braižas jau puikiai žinomas:  pagal jo vieną geriausių  pjesių pastatyta komedija „Meilė pagal grafiką“, kuri taip pat rodoma  „Domino“ teatro scenoje, yra vienas žiūrimiausių spektaklių Lietuvoje.
       Didžiausioje metų premjeroje visi Lietuvos žiūrovai galės susipažinti su nepakartojamu britišku farsu – storžieviškais juokais, išdaigomis ir netikėtų situacijų komizmu. Komedijos veiksmas vyksta Jungtinės Karalystės sostinėje, Å v. Andriaus ligoninės gydytojų bendrajame kambaryje, likus trims dienoms iki Kalėdų. Krinta sniegas, o pro panoraminius ligoninės langus matyti naktinis Londonas. Kaip ir visuomet prieš Kalėdas, centrinėje Londono ligoninėje – šurmulys ir painiava. Gausybė reikalų ir į vykių: tuoj tuoj turi prasidėti kasmetinė ataskaitinė gydytojų konferencija, visu pajėgumu vyksta tradicinio kalėdinio spektaklio-pantomimos repeticija, ligoninės darbuotojams į teikinėjamos kalėdinės dovanėlės, skubiai išrašinėjami pacientai… Niekas nė neį taria, kad staiga visus ištiks tikras klinikinis atvejis!.. Ligoninėje užverda tikras chaosas. Netikėti į vykiai, didžiulė šeimyninė painiava, milžiniškos dramos ir iš koto verčiančios situacijos.
       Komedijos diagnozė – beprotiškas, tiesiog chroniškas juokas, nuo kurio nėra jokių vaistų!
       Sausio 11 d. 18.00 val. Klaipėdos universiteto Choreografijos katedros 5 kurso studentės Romos Kasteckaitės diplominis koncertas
       Koncerte dalyvaus šokių ir laisvalaikio centro  „Rueda“, Kultūros centro liaudiškų šokių ansamblio  „Žirginėliai“, lopšelio – darželio „Saulutė“ šokėjai.
       Bilietai į reginius parduodami Kultūros centro kasoje.

 
 

Plungės kultūros centro inf.

 
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.