Plungės krepšininkai liko per žingsnį nuo vietos pasaulio turo etape

2023-10-04
Plungės sporto ir rekreacijos centro 3x3 krepšinio komanda
Plungės sporto ir rekreacijos centro 3×3 krepšinio komanda: (iš kairės) Rolandas Jakštas, Ignas Razutis, Ovidijus Kaminskis ir Deividas Rasys.

Plungės sporto ir rekreacijos centro 3×3 krepšinio komanda dalyvavo tarptautiniame turnyre „Split challanger“, kuris rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis vyko Kroatijoje, Splito mieste.

Turnyre iš viso dalyvavo 16 komandų iš įvairių pasaulio valstybių, kurios buvo suskirstytos į keturias grupes. Plungės SRC komanda žaidė „D“ grupėje. Grupių etape Plungės komanda iškovojo dvi pergales. Nugalėta komanda iš Kinijos rezultatu 21:20 ir Zagrebo (Kroatija) 21:14. Po dviejų iškovotų pergalių Plungės komanda, kurią atstovavo Ignas Razutis, Deividas Rasys, Rolandas Jakštas ir Ovidijus Kaminskis, pateko į ketvirtfinalio etapą.

Kovoje dėl patekimo į pusfinalį plungiškių varžovais buvo Utrechto komanda (Olandija). Šioje dvikovoje plungiškiai nesunkiai įveikė savo varžovus rezultatu 17:10.

Pusfinalyje plungiškių varžove tapo pajėgi trijulė iš Puerto Riko. Šiose rungtynėse pajėgesnė buvo „San Juan“ komanda, kuri taikliais tolimais metimais sužlugdė plungiškių viltis patekti į finalą. Pralaimėta rezultatu 16:21.

Bendroje įskaitoje tarp 16 komandų Plungės SRC 3×3 krepšinio komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Visą straipsnį galite rasti »

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.