Plungės krašto abiturientų rankose – brandos atestatai. Sveikiname ir didžiuojamės!

2017-07-18

Šiemet rajono mokyklų duris užvėrė 422 abiturientai. Praėjusią savaitę brandos atestatai buvo į teikti 385 sėkmingai egzaminų sesiją į veikusiems dvyliktokams, dar 37-iems – pasiekimų pažymėjimai. Iš valstybinių egzaminų gautas šimtukų skaičius šiemet sumušė visus anksčiau buvusius rekordus! Keturiems abiturientams – Jonei Virbickaitei, Ramintai Stuopelytei, Dainiui Gudui, Žygimantui Stongvilui – į teikti brandos atestatai su pagyrimu. Sveikiname visus abiturientus ir linkime sėkmės kituose jų gyvenimo etapuose!

Gausiausią būrį jaunuolių – net 208 – į platų gyvenimo kelią šiemet išlydėjo „Saulės“ gimnazijos bendruomenė. Sėkmingai egzaminų sesiją į veikusiems abiturientams brandos atestatai po šventų mišių penktadienį buvo į teikti Plungės švento Jono Krikštytojo bažnyčioje.

„Būkite pilni pasididžiavimo savimi, jums atsiveria visi keliai, nors, rodos, šiandien dar stovite kryžkelėje ir galvojate, kuria kryptimi žengti. Šiandien kaip niekad svarbu tinkamai pasirinkti, o pasirinkus – drąsiai žengti pirmyn“, – buvusius dvyliktokus sveikino „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vitalija Grimalienė, linkėdama brandos atestatų teikimo dieną, kaip vieną svarbiausių, prisiminti visą gyvenimą.

Abiturientų tėveliams, kitiems jų šeimų nariams už tai, kad padėjo vaikams mokytis ir sudarys sąlygas jiems mokytis ir ateityje, dėkojo Seimo narys Jonas Varkalys.

„Graži tradicija šioje vietoje gauti vieną svarbiausių dokumentų – brandos atestatą, kuris duodamas tik po 12 į tempto darbo metų. Gal tas atestatas ir nėra toks, kokio tikėjotės, nes daugeliu atvejų visų lūkesčiai būna didesni, bet tai išties labai svarbus pirmas jūsų pastangas atspindintis dokumentas. Šiemet rajone tiek daug šimtukininkų, net 20 jų – iš „Saulės“ gimnazijos! Ne tik juos, bet ir visus šiemet mokyklą baigusius abiturientus noriu ir toliau matyti per gyvenimą einančius iškelta galva, laimingus! Stiprybės visiems jums ir geros kloties!“ – sveikino abiturientus meras Audrius Klišonis.

Plungės rajono savivaldybės meras padėkos raštus į teikė itin geras žinias per egzaminų sesiją parodžiusiems abiturientams, kuri gavo maksimalius balus: Rokui čŒesnauskui (anglų k.), Rokui Gulbinui (anglų k.), Donatui Kaveckui (anglų k.), Ievai Lygnugarytei (anglų k. bei lietuvių kalba ir literatūra), Laimai Paplauskaitei (anglų k.), Edgarui Rimkevičiui (anglų k.), Matui Saliui (anglų k.), Rūtai Simutytei (anglų k.), Žygimantui Stongvilui (anglų k. ir matematika), Valdui Vilkauskui (anglų k), Jonei Virbickaitei (anglų k. ir matematika), Povilui Zieringiui (anglų k.), Viliui Sausdravui (anglų k.), Elenai Grigalauskytei (lietuvių kalba ir literatūra), Ievai Vaitkevičiūtei (lietuvių kalba ir literatūra, matematika), Justinui Bagdonui (matematika), Gretai Mačiuitytei (matematika, chemija), Medai Mačiuitytei (matematika), Ramintai Stuopelytei (matematika), Godai Valaišaitei (matematika).

Šimtuku buvo į vertintos  Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos abiturientės Aušros Jonauskaitės matematikos žinios. Maksimaliu – šimto balų – į vertinimu – Platelių gimnazisto Vytenio Sidabro geografijos žinios.

Naudodamasis proga meras A. Klišonis padėkojo abiturientų klasių vadovams ir visiems mokytojams, kurie padėjo moksleiviams pasiruošti brandos egzaminams, o klasių vadovams į teikė padėkos raštus.

„Ko jums palinkėti, 49-oji „Saulės“ gimnazijos laida? Jūs buvot, esat ir būsit mūsų gimnazijos pasididžiavimas – darbštūs, pareigingi, patys geriausi, net gaila jus išleisti, gerai būtų pasilikti 13-oje klasėje, – kalbėjo „Saulės“ gimnazijos direktorius Algimantas Budrys. – Ir egzaminų rezultatai šiemet – patys geriausi, tarp jūsų tiek daug mokslo pirmūnų, šimtukininkų, olimpiadų ir į vairių konkursų nugalėtojų ir prizininkų. Saugokite save nuo pavojų, nebūkite abejingi, būkite atsakingi ir į gyvendinkite savo svajones!“

Brandos atestatus į bažnyčią į nešė klasių seniūnai. Kiekvieno atestato į teikimo ceremoniją palydėjo nuotaikingos bendramokslių ir draugų, šeimos narių ovacijos.

Plungės rajono savivaldybės informacija
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.