Plungės kraštas pristatytas turizmo parodose

2023-02-21

Metų pradžia Plungės turizmo informacijos centro (toliau – Plungės TIC) komandai prasidėjo išties darbingai, jau dalyvauta net trijose turizmo parodose Lietuvoje ir  užsienyje.

Sausio 12–15 d. pirmą kartą Plungės vardas skambėjo tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje „VAKANTIEBEURS 2023“ (Utrechte, Nyderlanduose). Jungtiniame Lietuvos stende (kartu su kolegomis iš Druskininkų, Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono) pristatyti Plungės rajono bei visos Žemaitijos turizmo ištekliai. Ši paroda – viena didžiausių ir gausiausiai lankomų Nyderlanduose. Po ilgo sąstingio turizmo industrijoje, lankytojų srautas buvo išties įspūdingas: sulaukta daugiau nei 65 000 lankytojų. Kasmet Žemaitijos nacionaliniame parke sulaukiama vokiečių bei olandų, todėl ši šalis pasirinkta tikslingai, norint dar labiau paskatinti atrasti mūsų kraštą kaip kelionės kryptį. Lankytojai ypač domėjosi Žemaitijos nacionaliniu parku, gamtiniais turizmo ištekliais, pėsčiųjų bei dviračių takais, galimybėmis atvykti su kemperiais.

Sausio 27–29 d. parodų ir kongresų centre LITEXPO (Vilnius) vykstanti turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ,,ADVENTUR 2023“ šiemet buvo jubiliejinė ir vyko jau dešimtą kartą. Jos tema – „Švęskime kelionę“. Plungės TIC darbuotojos parodos lankytojams pristatė Plungėje bei rajone esančias lankytinas vietas, apgyvendinimo bei maitinimo, ekskursijų bei edukacijų galimybes, aktyvias pramogas, išskirtinius renginius, dalijo informacinius leidinius. Didelio dėmesio sulaukė loterija, kurios pagrindinis prizas – nemokamos dviejų dienų pramogos bei nakvynė Plungės krašte. Burtai lėmė, kad nugalėtoja tapo vilnietė Gerda, kuri sakė tikrai nesitikėjusi laimėti. Laimėjusioji galės nemokamai apsilankyti Žemaičių dailės muziejuje, Šaltojo karo ekspozicijoje, išbandyti itin populiarią vandens pramogą skaidrias valtis bei apsistoti viešbutyje „Oginski hotel“.

O po dviejų metų pertraukos, vasario 3–5 d. Rygoje vyko 28-oji tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda „BALTTOUR 2023“. Čia ne tik kalbomis, bet ir dainomis, šokiais bei žemaitišku kastiniu viliojome kaimynus latvius atvykti į Plungę, aplankyti mūsų turistinius objektus, patirti mūsų krašto žmonių svetingumą. Tikime, kad darbinga metų pradžia bei skleidžiama žinia apie Plungės kraštą pritrauks daugiau turistų, kad minėtų turizmo parodų dalyviai tikrai įtrauks Plungę į savo atostogų planus.

Plungės TIC kolektyvas dėkoja parodose talkinusioms pagalbininkėms iš sodybos „Prie Žiedelio“, asociacijai „Žemaitijos turizmo klasteris“ bei Baltijos aplinkos forumo atstovei, pristačiusiai festivalį „Miško burtai“, o už loterijai skirtus prizus – Žemaitijos nacionalinio parko direkcijai, Žemaičių dailės muziejui bei viešbučiui „Oginski hotel“.

Plungės turizmo informacijos centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.